💬
Logga in
Fuska.se

Mitt Gta Sa Hackar :angry:

8 svar · startad

#1

Vad kan bero på att jag har gjort nåt med skivan eller?? :huh:

#2

Antingen har du repat till skivan, eller så e spelet allmänt bäng, eller så ere fel på ditt Playstation 2, har Ditt San andreas funkat innan?

1 Apr 2008
Nivå 3 · Lärling
#3

ÄKolla först om det är repa på skivan. Isåfall så kan man köpa en typ skivrenare eller nåt. Det får bort repor själv har jag en sån! :)

2 Apr 2008
Nivå 5 · Fuskare
#4

det är samma här... :rolleyes:

6 Apr 2008
Nivå 2 · Novis
#5

Helt klart repad skiva. När discsen snurrar så läser den ju skivan men om det är repor så hackar den bara över det den läser... :P Tyvärr finns inget botemedlel till det... :P :P

Nivå 0 · Nykomling
#6

ta först och blöt ner skivan sen ta på tvål sen ta papper och smeta ut det sen häll på vatten igen sen torka

så tar man bort repor gratis! B)

7 Apr 2008
Nivå 4 · Lärling The Ghost!
#7

Det måste inte vara repad skiva det kan vara att du har sparat med fusk.

Nivå 4 · Lärling
#8
↗ till inlägget

Det måste inte vara repad skiva det kan vara att du har sparat med fusk.

varför skulle de lagga spelet?
Nivå 9 · Veteranfuskare
#9

slår man in ett fusk på SA och sen går och sparar så kommer det upp en varnings ruta att,spara med fusk kan få konsekvenser så kan det lagga spelet.

Vill du vara med i diskussionen?

Bli medlem Logga in