💬
Logga in
Fuska.se

Fråga Gärna !? Har Spelat Alla Spel Kan Nog Hjälpa Till Med Det Mesta Hoppas Jag, Dock Ny På Internet Tjafs :p

8 svar · startad · 🔒 låst

Nivå 2 · Novis
Trådstartare #1

Tjena fråga gärna ...

Nivå 5 · Fuskare
#2

Vilka attacker tkr du att Espeon ska ha

Nivå 2 · Novis
Trådstartare #3

Jag tycker den ska ha : -IRON TAIL. -Psychic. -Shadow ball. -Energy ball. Har för mej att min kunna dom där attackerna iaf :D har du en själv eller?

30 Nov 2008
Nivå 1 · Novis
#4

Vart Fångar man Pineco på FR?? ;)

Nivå 2 · Novis
Trådstartare #5

byt den från emerald

Nivå 5 · Fuskare
#6
↗ till inlägget

Jag tycker den ska ha : -IRON TAIL. -Psychic. -Shadow ball. -Energy ball. Har för mej att min kunna dom där attackerna iaf :D har du en själv eller?

MM så har ser mitt team ut Umbreon,espeon,elctavire,infernape,torterra och empeleon

 

Hur gör man en hemlig bass i diamond?

 

Min kompis undrar vilken vatten pkm man ska ha innan E4 på diamond och vilka attk ska den ha

Senast ändrad:

22 Dec 2008
Nivå 1 · Novis
#7

gå ner i underjorden och prata med nån av gubbarna som står på olika ställen i underjorden. då KAN dom ha en drill eller nått (minns inte vad den hette) som du kan få köpa för nån stor diamant. jag undrar vad jag ska möta elite4 med mitt team är charizard lv64, zapdos lv57, kadabra lv53, articuno lv56, moltres lv51 och primeape lv44. kan du några bra ändringar till mitt team? :rolleyes:

Nivå 13 · Mästerfuskare
#8
↗ till inlägget

Tjena fråga gärna ...

ok mr. smarthead, förklara för mig exakt hur jag ska göra för att få "the Gyarados glitch" att fungera, har provat den men mötte istället exeggcute, antar att jag hade fel pokemon framme eller nått? vad missade jag?
23 Dec 2008
Nivå 12 · Mästerfuskare
#9

Inga jag-kan-allt-trådar... Låses.

🔒 Tråden är låst och kan inte längre besvaras.