Tjena jo jag har gjort recruit a friend med en kompis och jag skickade ett sånt där mail så han kunde göra ett trial account, och han gjorde accountet men sen när han skulle logga in så står det att de är fel lösen ord och användarnamn, då testade jag att logga in på de trial accountet fast på min dator och då funkade de... så vad är problemet snälla hjälp :), kan de ha någonting att göra med hans anti virus skydd?
Kan Inte Logga In Korrekt, Fel Lösen?
NeedforSpeed
Nivå 3 · Lärling
Hivee
Nivå 10 · Veteranfuskare
Om det står att det är fel med hans lösenord eller användarnamn är det fel med hans lösenord eller användarnamn, ingenting annat (om han inte måste merga med ett battle.net account kek)
NeedforSpeed
Nivå 3 · Lärling
men när ja testar så går de, tror inte han har skrivit fel vi har hållt på i över en timme...
zitroz
Nivå 6 · Fuskare
Jag gissar på att han har fått amerikanska wow installerat kanske
NeedforSpeed
Nivå 3 · Lärling
varför anmäler ni!?
Sportlov
Nivå 2 · Novis
↗ till inläggetHaha satt å fundera precis samma sakvarför anmäler ni!?
Boffaroffe
Nivå 10 · Veteranfuskare
Titeln uppdaterad.
Låt bli att kommentera anmälda inlägg så slipper ni få framtida varningar. Anmälda inlägg behöver inte alltid betyda något dåligt.