Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet (redigerat)

JA - 3

NEJ - 4

 

Fuska.ses forumpris 1 - http://www.fuska.se/forum/Fuskase_s_Forump..._1-t125410.html

 

Fuska.ses forumpris 2 - http://www.fuska.se/forum/Fuskase_s_Forump..._2-t125596.html

 

Då antagligen fusk har begåtts i dessa trådar så kan vi rösta om det egentligen ska startas om eller inte. Detta är inget officiellt. Utan bara att se vad fuska.se tycker om saken.

För nu är alla röster anonyma. Och därför kan man skapa nya konton och rösta, därför är detta fusk. För att det ska bli rättvist så bör man starta om och skapa en ny omröstning där man skriver i tråden vilka man röstar på. 

 

(Konton som är yngre än 2 månader godkänds inte)

Redigerat av 2FJSKFJSKGJES
  • Svar 49
  • Skapat
  • Senaste svar

Ledande medlemmar i detta ämne

Skrivet

Först vill jag att du ska bevisa att någon har "fuskat" på omröstningarna. Hur kan du vara så säker på att det är manipulerat?

Skrivet

Man kan inte vara anonym längre då. De som inte varit medlemar mer än 2 månader får inte rösta helt enkelt. Sen så om det nu kommer en person som inte varit inloggad på flera år eller liknande så kan man ju bli misstänksam då också..

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...