💬
Logga in
Fuska.se

Simpson Hit And Run!

5 svar · startad

Nivå 0 · Nykomling
Trådstartare #1

på näst sista eller sista uppdraget när man ska köra homer och farfar med nåt där bak och det är så j*vla svårt! :angry: det kommer poliser som förstör, bilen går sönder,den dära saken man har bakom sig sprängs och då måste man hämta en ny och på väg tillbaka och ta saken kommer polisen. :angry: kan ni ge mig nåt tips eller nåt fusk (om det finns) så att man slipper det dära uppdraget

19 Apr 2004
#2

det du kallar"det där bak" är kärnavfall från kärnkraft värket och mitt tips är att köra så snabbt och felfritt som möjligt!jag vet det är svårt men tills sit ska du nog klara det!för mig tog det ganska lång tid!http://mysmilies.ipbfree.com/s/otn/other/11doh.gif

Nivå 1 · Novis
#3

jag ska nog köpa spelet. ;)

Nivå 5 · Fuskare
#4

jag ska nog köpa spelet. ;)

bra ide.

jag tror också att jag ska köpa spelet men jag skulle gärna vilja veta om d går att köra d på en 1,6 dator med 512 i ram och geforce 3?

Nivå 3 · Lärling
#5
bra ide.

jag tror också att jag ska köpa spelet men jag skulle gärna vilja veta om d går att köra d på en 1,6 dator med 512 i ram och geforce 3?

det fungerar

Nivå 10 · Veteranfuskare
#6

jag tror att jag ska köpa det till xbox...

Vill du vara med i diskussionen?

Bli medlem Logga in