💬
Logga in
Fuska.se

Komigen Alla På Fuska!

10 svar · startad

#1

hej hej, jag tkr att ni på fuska borde läsa första inlägget bättre exempel: jag skriver en tråd om en tävling man vinner föremål då kommer en och säger: du har inte råd och betala vinnaren med fuskamynt så jag vill att ni ska börja läsa första inlägget (skriv detta om du läst HELA denna sak: jag läste det)

Nivå 4 · Lärling
#2
↗ till inlägget

hej hej, jag tkr att ni på fuska borde läsa första inlägget bättre exempel: jag skriver en tråd om en tävling man vinner föremål då kommer en och säger: du har inte råd och betala vinnaren  med fuskamynt så jag vill att ni ska börja läsa första inlägget (skriv detta om du läst HELA denna sak: jag läste det)

 

Jag har också varit med om det på många forum. Det är många som inte tänker på det utan går dirket till de sista inläggen. Det brukar vara vanligt på de flesta forum att användare gör så.

#3

iaf om det är många sidor på trådarna

3 Dec 2006
#4

ngn som tycker som jag iafall :mellow: :student:

 

 

tog denna: :mellow: för jag tyckte den såg så rolig ut

Nivå 11 · Veteranfuskare Karamellkungen
#5

Jo jag håller med dig lite, folk frågar många onödiga frågor bara för att de inte har läst första inlägget i en tråd ordentligt. En förbättring är ett måste.

Nivå 6 · Fuskare
#6

Det är sant man ska verkligen läsa första inlägget. Jag brukar t.o.m läsa kanske 1-3 sidor innan jag skriver :P

Nivå 5 · Fuskare
#7

jag läste det :P

 

men jag håller med folk borde bli bättre på att läsa.

4 Dec 2006
#8
↗ till inlägget

jag läste det :P

 

men jag håller med folk borde bli bättre på att läsa.

 

 

ja en regel haha :P nä men det borde finnas ngn smart grej så dom läser igenom den :)

Nivå 7 · Fuskare
#9

typ en grej så skärmen blockas i vi första inlägget sen kommer en hypnos popup fram som hypnotiserar en och sen vill man först läsa igenom skiten :P

 

fast det kan ju va bra att veta vad man skriver om :P

#10

har aldrig hört ngn bättre :9

Nivå 5 · Fuskare
#11

man kan visa tråden i linjärt läge så är det lugnt :)

Senast ändrad:

Vill du vara med i diskussionen?

Bli medlem Logga in