💬
Logga in
Fuska.se

Fusk Till Fm

9 svar · startad

#1

Finns det värkligen ett fusk till fm. Det va en j*vla diskussion om det på en tråd som darkangel95 startade. Och ifall det inte finns det hur fick då såna medlemmar som Oden, Raptoc och Larsson sina fuskamynt?

Senast ändrad:

Nivå 10 · Veteranfuskare
#2

Enda fusket som finns är att sms:a.

#3
↗ till inlägget

Finns det värkligen ett fusk till fm. Det va en j*vla diskussion om det på en tråd som darkangel95 startade. Och ifall det inte finns det hur fick då såna medlemmar som Oden, Raptoc och Larsson sina fuskamynt?

 

Jag vet att Larsson och Raptoc har smsat in fm. Om du söker larssons ämnen så ser du en tråd där han frågade vad man skulle med poäng till och han hade smsat in MASSOR med poäng. Raptoc skrev i en tråd att han smsat.
Nivå 6 · Fuskare
#4

oj, nån som orkar räkna ut hur mycket det e? asså 30 kr / 1000fm... hur mycket har dem? o.O

Nivå 4 · Lärling
#5

Ibland ska man inte alltid tro på vad folk säger.

#6

Japp det är sant 30 X 400, det blir många veckopengar det.

#7

Detta skulle betyda att Raptoc har spenderat mer än 5000kr på fm -.- Skulle inte tro på det..

#8

han kan ju vunnit dom i typ lotteri eller så har han vunnit tävlingar

Nivå 11 · Veteranfuskare Karamellkungen
#9

Sedan så har jag hört att räntan var betydligt högre förr i tiden. :)

Nivå 6 · Fuskare
#10

För var det 10% att sätta in och 4% at ta ut och 2% i ränta.Sedan fans det "höj ränta".

Av att vinna avatartävlingar får man rätt mycket.Köpa hjul i affren.1000 FM för 2 hjulOch kanske lite sms,salazanda har gjort 90 fusk,det är också 50 gånger 90 FM!

Vill du vara med i diskussionen?

Bli medlem Logga in