Hej!
Tänkte skaffa The Legend Of Zelda: Twilight Princess till mitt Gamecube, men är det verkligen värt det? Skriv era åsikter! :)
Hej!
Tänkte skaffa The Legend Of Zelda: Twilight Princess till mitt Gamecube, men är det verkligen värt det? Skriv era åsikter! :)
den har ej kommit ut till gamecube,men wiii är lite annorlunda upplevelse och gamecube versionen har kanske en annan upplevelse.Men twilight princess är ett skitbra spel!!!
Tycker att du ska boka det. Helt klart.
Klart du ska boka det
Om det är värt det? JAAAAAAAA!
När kommer det till Gamecube egentligen?
Det kommer den 15e, alltså nu på Fredag. Jag bokade det för 2-3 veckor sen, och väntar spänt på mitt exemplar. Gillar man Zelda, eller Äventyrsrollspel överhuvudtaget, boka då det!
Säger också JA!
Jag märkte igår när jag och min mamma var på GAME i Farsta
Jag hade varit på Bokia innan och kollat på en bok och hon skulle köpa ett spel till en liten kille-.
Också kom jag ditt och då hade hon köpt spelet.
Och då hörde jag att hon hade bokat ett GC spel det finns ju en liiiiten chans att det är TP :P
Boka LoZ:TP. Nu.
Har Wiii versionen :gitarr:
↗ till inläggetVa kul för dej då,men vad har det med tråden o göra?Har Wiii versionen :gitarr:
ville bara säga det
Hoppas jag får det imorn :)
Vi har studiedag och spelbutiker brukar få det en dag innan :P
Har bokat det nu, tack för alla svar! :D
Jag bokade det förra 1december :D fick det nu idag ;)
§1.11 Bump
Spelet är släppt...