de är ju synd att folk i världen behöver lida av ton dövhet,... ja menar vem f*n kan ge bulgarien 122p lr vad de va????? DOM SÖG JU SÅ STORT. men va ska man tro om dom där j*vla öststaterna
Asså De Är Ju Synd
↗ till inläggetde är ju synd att folk i världen behöver lida av ton dövhet,... ja menar vem f*n kan ge bulgarien 122p lr vad de va????? DOM SÖG JU SÅ STORT. men va ska man tro om dom där j*vla öststaterna
Det är ju så synd att vissa inte förstår att alla har olika åsikter..
Hädar du öststaterna en gång till så slår jag dig.
Säg inte att vi pratar om melodifestivalen nu ?
↗ till inläggetHädar du öststaterna en gång till så slår jag dig.
... men du måste ju medge att öststaterna röstar på öststaterna.
jag tkr faktiskt att dom borde ha 2 tävlingar. 1 med öststaterna och 1 med dom andra :P
↗ till inläggetAlla röstar på sina grannar ju. Norden gör ju det typ lika mycket som öst.Hädar du öststaterna en gång till så slår jag dig.
Precis som de sa i Aftonbladet; Lika bra att lägga ned skiten, vi har skickat ett av de högsta tippade bidragen och kommer på 18:e plats. Bedrövligt... Är inte direkt schlagerfantast men den var iallafall värd en plats på topp 10.
Men det gela har ju spårat ut som i aftonbladet, alla grann länder röstar ju på varanna, och ursäkta för off topic, men finns det inte en tråd redan ?
Fånigt >_<
På den gamla goda tiden röstade man med hjärtat, inte med hjärnan ^^
↗ till inläggetDu låter som en dålig förlorare, majoriteten röstade och du måste lära dig att acceptera deras beslut och inte få sinne på forumet.de är ju synd att folk i världen behöver lida av ton dövhet,... ja menar vem f*n kan ge bulgarien 122p lr vad de va????? DOM SÖG JU SÅ STORT. men va ska man tro om dom där j*vla öststaterna
↗ till inläggetDet stämmer ju. Hur tror du annars länder som Serbien, Ukraina och Ryssland får så bra placering? Jo, för att alla öststater röstar på de! Schlager är mycket större där nere än här.Men det gela har ju spårat ut som i aftonbladet, alla grann länder röstar ju på varanna, och ursäkta för off topic, men finns det inte en tråd redan ?
↗ till inläggetDet är inte förbjudet att rösta på grannländer och dessutom så röstar vi i norden på varandra. Dåliga förlorare säger jag, lär er att acceptera att Sverige inte alltid kan vara bäst i allt.Men det gela har ju spårat ut som i aftonbladet, alla grann länder röstar ju på varanna, och ursäkta för off topic, men finns det inte en tråd redan ?
Måste påpeka att detta årets melodifestival har sugit, finlands var helt okej, resten va skit.
Ey grabben vem fick sverige sina poäng ifrån förutom tvåpoängarn från andorra?
Ah, lugna dig o gör ny tråd ellernåt. §1.11. vårda språket även om du är sur över att ola salo & co inte vann.
Tråd låst.