hej alla tribalwars spelare jag har ett bra tips till alla er som e bra och inte har så mkt att göra jo anfalla elkin och ta alla hans byar han tog min enda så jag var tvungen att börja om, plz plz plz döda bitchen!!!!!
Tribalwars Krig!
ok men jag är inte så bra men ska attackera honom :medieval: om det är på värld 1 eller 2
↗ till inläggethej alla tribalwars spelare jag har ett bra tips till alla er som e bra och inte har så mkt att göra jo anfalla elkin och ta alla hans byar han tog min enda så jag var tvungen att börja om, plz plz plz döda bitchen!!!!!
Jo du vad heter han/hon och har du stam som jag kan gå med i??? :evil:
Ehmm.. vet inte om jag kan ta honom, men kanske ska testa ;:
↗ till inläggetvilken värld? har 15.000p på v1, om de är den världen.hej alla tribalwars spelare jag har ett bra tips till alla er som e bra och inte har så mkt att göra jo anfalla elkin och ta alla hans byar han tog min enda så jag var tvungen att börja om, plz plz plz döda bitchen!!!!!
är det på värld3 kan ja hjälpa till ja har 25000Poäng heter cave2 och är med i stammen LoW4 vi kan bomba honom till döds :evil: .våran stam e den bästa i K75 vi är kungarna där annars ligger vi på 75te rank :kung:
kolla på trådens datum.....
tja jag spelar på värld 2 och är med TKOTR4 och heter godis kungen jag kan hjälpa dig om det är i värld 2.
har 70.000p
jo om nån behöver hjälp kontakta mig bara.
Godis kungen.
finns i k52 :D
öhhhh... ?
Haha pluttar! Jag har tvåhundratusen poäng :)
jag hadde 80.000 sen blev jag adlad <_<
Om nån spelar i v7 så skicka ett PM.
om det gäller värld 1 kan jag hjälpa till. har 70.000 poäng
okej,om det är värld 7 kan jag hjälpa för jag har 1 miljon poäng kan attackera med byn som har 11000 poäng ungefär. :medieval: :evil: :kung:
↗ till inläggetvad heter du?okej,om det är värld 7 kan jag hjälpa för jag har 1 miljon poäng kan attackera med byn som har 11000 poäng ungefär. :medieval: :evil: :kung:
på tribalwars