Förklaringen är att du var sarkastisk.
Kattgruppen Söker Nya Medlemmar (2.0)
↗ till inläggetdu har inte gett oss en anledning till varför du skulle få vara med.Jag vill bli medlem!! skicka ett meddelande till mig så jag kan va med! och ni har inget att säga emot för ni sa att alla åldrar kunde va med så bjud in mig! ni kan ej neka mitt erbjudande! Om ni nu nekar vill jag ha vettig förklaring
↗ till inläggetDet finns bara en bulle men alla får exakt lika mycket.Det är som om ni är små dagisbarn som vill ha en extra bulle och MacGyver är eran dagisfröken.
Jag skulle gärna gå med då jag är en äkta kattgruppare. Skulle tillföra mycket till gruppen.
Vad menar du med att du är en äkta kattgruppare?
↗ till inläggethaha hade du varit en äkta kattgruppare hade du inte behövt skriva i tråden och hade antagligen redan varit inne.Jag skulle gärna gå med då jag är en äkta kattgruppare. Skulle tillföra mycket till gruppen.
Vad är en "äkta Kattgruppare"?
När man inte är en jävla oztownfjolla som gnäller över andra grupper och förbjuder (förbjöd, vet inte hur det är nu, men har gjort) medlemmar ur specifika grupper.
Och då är man automatiskt en äkta Kattgruppare? :rolleyes: Ta och läs första sidan av den här tråden (igen), Volbla.
↗ till inläggetNär man inte är en jävla oztownfjolla som gnäller över andra grupper och förbjuder (förbjöd, vet inte hur det är nu, men har gjort) medlemmar ur specifika grupper.
Uj uj, vad bitter man kan vara. Och vi gnäller inte.
↗ till inläggetVad är en "äkta Kattgruppare"?
Citerat eftersom det hamnade långt ner på föregående sida.
↗ till inlägget↗ till inläggetJag vill bli medlem!! skicka ett meddelande till mig så jag kan va med! och ni har inget att säga emot för ni sa att alla åldrar kunde va med så bjud in mig! ni kan ej neka mitt erbjudande! Om ni nu nekar vill jag ha vettig förklaring
du har inte gett oss en anledning till varför du skulle få vara med.
bara för att jag kommer vara inne ofta och så! Men jag fick ej vara med förra gången fast jag gett er en anledning!! så jag vill vara med nu!!
↗ till inläggetFörklaringen är att du var sarkastisk.
????????
Hej, jag skulle gärna vilja vara med. Jag vet att jag har varit helt cp mot KG, men jag har ändrat mig nu. Jag är väldigt aktiv medlem. Jag vet lite grann om allt. Jag är väl inte särsilkt fördjupande i något specillt. Eller jo, jag kan en hel del om foto! Jag älskar att foto och kan säkert lära ut en del till Kattgruppens medlemar! Jag kommer att bli en trogen medlem hos kattgruppen!
@ Thunderboy: Ja, dig kommer jag ihåg. Kan du på något mer specificerat sätt övertyga oss om att du har ändrat dig? PM:a mig i så fall.
↗ till inläggethttp://sv.wikipedia.org/wiki/Sarkasmbara för att jag kommer vara inne ofta och så! Men jag fick ej vara med förra gången fast jag gett er en anledning!! så jag vill vara med nu!!
↗ till inläggetFörklaringen är att du var sarkastisk.
????????
Och för att svara på frågan vad en äkta Kattgruppare är ger jag följande definition:
För det första skulle jag snarare säga en lojal eller trogen Katt (medlem i Kattgruppen) snarare än en äkta Kattgruppare.
Det är en person som är trogen mot Kattgruppen och inte hoppar av och gör motstånd. Han/hon engagerar sig i KG och hjälper till att förbättra den och sprider gruppens budskap. En trogen Katt spammar inte sönder seriösa trådar eller kränker folk och följer våra riktlinjer. Han/hon har varit med i Kattgruppen ett tag och har god kontakt med mig och de övriga i Kattgruppens ledning.
↗ till inläggetNär man inte är en jävla oztownfjolla som gnäller över andra grupper och förbjuder (förbjöd, vet inte hur det är nu, men har gjort) medlemmar ur specifika grupper.
Amen ge dig, nog för att jag håller med dig men "en jävla oztownfjolla" förändras inte av att man sitter och klagar, inget blir bättre alls. Det enda som händer är att du drar dåligt rykte över KG. Skit i oztownarna, finns inte ett skit du kan göra eftersom att de knappast kommer att förändra deras orättvisa och fördomsfulla attityd.
↗ till inläggetDet tragiska är att han inte var sarkastisk, det är sådär han beter sig i vanliga fall.Förklaringen är att du var sarkastisk.
↗ till inlägget↗ till inläggetVad är en "äkta Kattgruppare"?
Citerat eftersom det hamnade långt ner på föregående sida.
Citerat igen eftersom ingen verkar vilja svara.
FuskKatt har redan svarat.
"Och för att svara på frågan vad en äkta Kattgruppare är ger jag följande definition:
För det första skulle jag snarare säga en lojal eller trogen Katt (medlem i Kattgruppen) snarare än en äkta Kattgruppare.
Det är en person som är trogen mot Kattgruppen och inte hoppar av och gör motstånd. Han/hon engagerar sig i KG och hjälper till att förbättra den och sprider gruppens budskap. En trogen Katt spammar inte sönder seriösa trådar eller kränker folk och följer våra riktlinjer. Han/hon har varit med i Kattgruppen ett tag och har god kontakt med mig och de övriga i Kattgruppens ledning. "
Vad sägs om att läsa igenom inläggen?
Oj, där ser man. Tack!
Intressant hur ni från KG alltid lyckas smutskasta Oztown.
hjälper till att förbättra den och sprider gruppens budskap. En trogen Katt spammar inte sönder seriösa trådar eller kränker folk och följer våra riktlinjer
då finns det inte lika många "trogna" medlemmar då... kan ju säga en massa som är med i KG som kränker andra.
ni säger emot er själva. :rolleyes:
↗ till inläggetIntressant hur ni från KG alltid lyckas smutskasta Oztown.
Jo det är verkligen så det ligger till och inte tvärt om. :_
↗ till inläggetOch du snackar skit som vanligt, givetvis pratar vi om vad man gör inom gruppen och inte i din allafårkränkalla-grupp.då finns det inte lika många "trogna" medlemmar då... kan ju säga en massa som är med i KG som kränker andra.
ni säger emot er själva. :rolleyes: