Som rubriken säger, mina addons funkar inte när jag spelar wow. Men när jag går in på min curse profil så är dom där, vet nån hur man ska göra för att dom ska funka när jag spelar wow?
Mina Addons Funkar Inte På Wow.
Lägga dom i din WoW mapp
Ladda ner, lägg i addons mappen.
World of warcraft -> Interface -> Addons
↗ till inläggetLadda ner, lägg i addons mappen.
World of warcraft -> Interface -> Addons
Jag har dom redan i min WoW map.
Där du väljer gubbe att spela på finns det en knapp nere i vänstra hörnet. Tryck på den och tryck "Load out of date addons" eller liknande.
↗ till inläggetDär du väljer gubbe att spela på finns det en knapp nere i vänstra hörnet. Tryck på den och tryck "Load out of date addons" eller liknande.
Det finns ingen sånn, Men jag tror det blev nå bugg för jag installera om wow och då blev det nå fel på mapparna.
↗ till inlägget
Det går inte, Det står '' Det går inte att hitta procedurstartadressen GetRequestedRuntimeInfo i DLL-filen mscoree.dlll.
Ehjahapp. Det var konstigt.