Blev en liten luring hära. Nu är det så att min XPERIA x10 Mini Pro har fått blackscreen. Och jag vet inte hur jag får det fixat? Försökt med rätt mycket. Den vibrerar till när ja startar den, men ser ju dock ingenting på skärmen så det är inte lika kul. Ska ja kontakta Sony Ericsson eller vad ska jag göra? :/ postade den inte i Android forumet för att anser att mer folk är här inne, alltså kan ja kanske få snabbare hjälp? ;)
Blackscreen.. Noooooo
Rhino
Nivå 6 · Fuskare
Antz
Nivå 1 · Novis
↗ till inläggetKöp en ny mobil som inte är helt värdelös.Blev en liten luring hära. Nu är det så att min XPERIA x10 Mini Pro har fått blackscreen. Och jag vet inte hur jag får det fixat? Försökt med rätt mycket. Den vibrerar till när ja startar den, men ser ju dock ingenting på skärmen så det är inte lika kul. Ska ja kontakta Sony Ericsson eller vad ska jag göra? :/ postade den inte i Android forumet för att anser att mer folk är här inne, alltså kan ja kanske få snabbare hjälp? ;)
Rhino
Nivå 6 · Fuskare
↗ till inläggetInte det svaret jag va ute efter, Jag har flera andra ''bättre'' men anser att den här är skönast att smsa med.Köp en ny mobil som inte är helt värdelös.
Luxaxix
Nivå 6 · Fuskare
Sålänge den inte är stulen bör du lämna in den hos tillverkaren.