Jag fick ett medelande att jag klarat spelet, men ja har bara klarat 66% av "Hela spelet avklarat" Men sen ser jag att längst ner på infopanelen så står d att ja klarat 100% av Karriärsläget..... Men vad mer kan man klara av på "Hela spelet avklarat" i såfall? :huh:
Nfs U2, Hjälp!
Det var konstigt jagggg har klarat 67% av spelest låst upp allting men inte fått något sånt meddelande.
exakt så hände det för mej med....
vad ska man göra sen????
hur gör man för att låsa upp allt i karriärsläget???
D kommer nog ska du se Mighty Me.......
D beror ju på om du bara kört dom tävlingarna som d står i kontraktet att du ska göra(då får man mindre procent) men som antagligen i ditt fall så har du kört lite extra banor........ :)
Oj jag skrev och läste fel jag tyckte det stod 56% så jag skrev 57%
men jag har också klarat 66% och fått ett sådant meddelande mien för min brorsa fick han inte det förens han hade klarat 76%.
P.S längst ner på infopanelen är det hur mycket man har låst upp.
är Need for Speed Underground 2 roligt, har bara spelat det en gång på siba
DEt är as roligt.
har förresten klarat spelet till 100% nu :) :)
jag har en fråga jag har typ hittat några ställen som var hemliga utom 1 tror jag hur många kan man hitta .... och finns det nån karta som vissar att den finns jag skulle behöva hitta den ..
vad händer om jag har 100% procent på karier
↗ till inläggetHur gjorde du jag har klarar 67% men jag har låst upp allt i kariären och klarat alla raceDEt är as roligt.
har förresten klarat spelet till 100% nu :) :)