han menar att zatothenorm skryter att du är hans dubbelanvändare och vill att du ska bli bannad (dock skulle jag inte ha nåt emot det)
Chatten
men de kanske är samma person, bara att han tycker de tär väldigt kul och säga emot sej själv, när han har 2 användare så kan han ju tycka 2 saker....(Fick plötsligt lust att lägga mig i vad gäller 0013 och zatherorn...)
Grejen är den att enligt vad vi kan se så har de ingen större koppling till varandra, och bara det att den ena användaren (gissa vilken) älskar att skryta om sin älskade dubbelanvändare som han har och inte verkar vilja annat än att 0013 ska bli bannad, så stämmer det inte riktigt med 0013:s enorma vilja att just stanna kvar.
(sorry för ironin, jag är lite trött idag).
Iaf, så är det så att vi inte kan hitta någon koppling mellan dem, och eftersom de säger emot varandra så är det lite svårt att avgöra. Men enligt min uppfattning så har antingen
1. zatherorn något enormt emot 0013 (vilket han verkar ha mot alla)
2. eller så är han dubbelanvändare som säger emot sig själv.
Jag skulle tippa på 1:an, vilket är mest trovärdigt.
Har snackat med zatherorn via PM och det hela om dubbelanvändandet stämmer helt enkelt inte.
haha, jag kan nästen direkt säga att 0013 inte den andra snubben inte är samma, för 0013 skulle aldrig använda denna smiley " :evil: "
Jag har snackat mkt med 0013 och känner till hans sätt att skriva och han skulle inte skriva denna :evil: utan såhär ">__________________>"
och han skulle aldrig skriva att han har massa med hantlangare osv. Han skulle snarare sagt att han är "oskulld" och skryta om det och snacka om Diana hela tiden :bah:
Men jag skulle inte ha något emot att 0013 blir bannad, men bara någon vecka/veckor :P
>______________________>
Du skryter om Malin >_________________>
chatten aeger >_>
samma sak här!Jag kommer inte ens in överhuvudtaget. Annars skulle jag bo i det där chatterboet!
men det laggar för mig jag kommer knappt in på chatten sidan kommer upp och säger att dom ansluter mig till servern men.. inget händer :(
men java chatten är på nån skit SE server
US servern e bättre
Det är ingen skillnad på servrarna. De funkar exakt likadant. Enda skillnaden är att de står på olika platser i världen.men java chatten är på nån skit SE server
US servern e bättre
Kommer du inte in?Jag kommer inte in överhuvudtaget..
Jag ser dig hacka på 0013. <_<
han har mirc (tror jag)
Läs när han skrev att han inte kom in. Det var flera månader sedan. Nu hänger han i chatten hela dagarna :P(Mario Bros. @ 08/01-2005 19:30:28)Jag kommer inte in överhuvudtaget..
Kommer du inte in?
Jag ser dig hacka på 0013. <_<
jag kommer in hur lätt som helst :)
jag har inte testat chatten :o
take it izzy
jag har inte heller provat chatten :gitarr:
det hackar och sånt när jag går in.Jag har java
senaste?
jag är nog den mest otroliga, jag har blivit perm bannad (verkar de som) två gånger om utav samma orsak, du vet, skriva fel länk i fel fönster osv osv ( :rolleyes: )
unbanna mig, så, javisst, elitechattare som är bannad från chatten o.O
tycker det är lite dött på chatten..........