Vad många Pokémon ni la upp och vad många snygga också!
Ännu Ett Nytt Pokémon-spel
Tog du med alla? :D
tackar :rolleyes: eric gjorde det nåt att jag gjorde en fly eevee?
kola king: om jag inte tar med alla så är jag knäpp.
Robert: man kan få din såhär: man parar min flyg Eevee med en vanlog eevee så kommer din fly eevee i ett ägg när man kommer tillbaka.
Okej :cool:
Bra att du gillade det! Men om man ger Eevee en Sun Stone så blir den väl Espeon?
Tyvärr så här kommer Espon till http://www.serebii.net/pokedex-rs/133.shtml bara med kärlek :visslar: + att jag fåno och nu tar bort eevees sun stoe upgraderin för den blev inte bra
↗ till inläggetkola king hur lyckades du att lägga in en bildTyvärr så här kommer Espon till http://www.serebii.net/pokedex-rs/133.shtml bara med kärlek :visslar: + att jag fåno och nu tar bort eevees sun stoe upgraderin för den blev inte bra
↗ till inläggeti gold/silver/crystal är espeon eevees sun stone uppgradering! :student:Det här kanske kan bli evves sun stone upgradering :rolleyes:
den kan va krabbys utveckling! man använder water stone när den är olycklig så muterar den till Cingklaw!
Här kommer jag med två pokémon till, Prowliny och Prowlarge! De är en blandning av Dark och Dragon, och Prowliny är tänkt att vara väldigt ovanlig.
Flygon: I Gold/Silver/Crystal är Espeon inte alls Eevees sun stone uppgradering.
Om man gör en Eevee lycklig under dagtid, så utvecklas den till Espeon. Om man gör det under nattid så blir den en Umbreon.
Snyggt!
Dra åt h*lvete pokemaster1
Detsamma Tyranitar_pupitar för så säger man bara inte.
Han mobbar mig säger att minna inlägg ska dra åt skogen
Aha, osjysst!
Utrycker bara mina tankar
aja vem f*n bryr sig!?! Bra ide Flygon gilla den verkligen!
Ja håller med nu slutar vi :P
Robert, vilket program använder du när du gör pokémon? Du kan väl bara inte använda Paint?