för att de sa de
Falska Spel!
det kan de inte ha gjort hur vet man att det ska funka då'ra
mm det ska han...men ett till spel han ska köpa från Japan http://image.lik-sang.com/images//large/gc-naruto-2-jap.jpg<-----bland världens bästa spel (tycker jag)Dåligt ... Men nästa spel du köper ska heta Naruto : Gekto Ninjataysen tsu !
Vad gör man på det spelet?
Menar du det spelet där uppe??.....nja lite svårt att förklara man måste se animen lr läsa mangan för att förstå :huh:Vad gör man på det spelet?
Va menar du?....
pricis vad menar du :huh:
vad menar du?? :huh:Va menar du?....
Ähh, skitsamma.... Jag undrade vad du mena med att läsa mangan lr animen...
men alltså man måste se "animen" lr läsa "mangan"....ne detta spårar utÄhh, skitsamma.... Jag undrade vad du mena med att läsa mangan lr animen...
när jag var i canarie-öarna så köpte jag sponge bob square pants battle for bikini-bottom och det funkar perfakt jag har klarat det :) jag hatar pirat kopier!! :(Om ni ska köpa ett spel utomlands se till att ni inte har fått en piratkopia.
När jag var i Spanien köpte jag The wind waker, det kosta 500 kr men det var inte äkta och jag fick inte byta...
det finns väl typ en skiva till gc som gör att man kan spela den americansa och japanska versionen på europa versionen av gc
ja och den heter freeloader men den lär väl inte funka på pirat kopier och sen de där spelen är PAL efter som de köpte dem i PAL länder
jag köpte också ett spel i spanien som var kopia <_<
det var till gameboy o laddade typ 13gånger segare än originalet
inte så konstigt
de ä en kopia
Var får man tag i naruto spelen. PS: sett alla avsnitten hit-tills
ja men det visste jag inte då när jag var 9årinte så konstigt
de ä en kopia
Du får väl beställa dem från internet...Var får man tag i naruto spelen. PS: sett alla avsnitten hit-tills
eller lägga ut en annons
då måste man ju ha ett utomlands gc(Ruffy @ 03/05-2004 20:10:40)jo men sen när man klarat ungefär halva (tror jag)spelet stängs allt av och börjar hacka :ph34r:
Tips:Köp Inte utomlands spel..
Om Du ska göra det,Köp I Japan Eller USA