💬
Logga in
Fuska.se

Petition Angående Väljandet Av Taylor Swift Till Forumets Skyddshelgon.

10 svar · startad

Nivå 6 · Fuskare
Trådstartare #1

God dag, 

 

Taylor Swift, vilken från och med detta kommer hänvisas till som "Fru Swizzle/Swiffy" har tillfört detta forums medlemmar (vilka från och med detta parentes kommer hänvisas till som "Oss", "Vi" eller dylikt". ) Synnerligen mycket. Det är värt att nämna att forumets mest aktiva del, gruppforumet tidigare känt som "IMBA" har en tråd fullständigt dedikerad till fru Swiffy.

        Denna tråd är därtill mer aktiv än en majoritets av denna hemsidas underforum, ändock får Hon ej den ära och berömmelse denna position borde innebära. Vänner, katter, IMBA-medlemmar och Michael - kan vi verkligen motivera denna skymf mot Forumets största idol längre?

 

Jag anser att fru Swizzle officiellt borde stadgas som forumets skyddshelgon, och att en månatlig fest borde tillägnas Henne på bekostnad av de reklamintäkter Denna hemsida bringar in. 

 

Tack för er tid, 

 

DD 

Nivå 13 · Mästerfuskare
#2

Ja, jag anser att detta är av yttersta vikt för forumets framtida status och framgång, i framtiden nu framöver.

Senast ändrad:

Nivå 10 · Veteranfuskare
#3
↗ till inlägget
Vänner, katter, IMBA-medlemmar och Michael -

Ehm, Oztownare då?

Vi är väl också en del av fuska?

 

Hur som helst är ju faktiskt Derpy väldigt fin karaktär, och jag anser att någon med skelande ögon och viss nedsathet borde vara en ikon som visar "vi diskriminerar ingen pga funktionshinder".

 

Jag föreslår fler alternativ, där folk får komma med förslag på vem vi ska ha som "skyddshelgon". Tillsvidare lägger jag en blank röst.

Nivå 6 · Fuskare
Trådstartare #4

De som icke tillhör en av de tre senare kategorierna räknas som mina vänner, vill du ej vara min vän!?

Nivå 10 · Veteranfuskare
#5
↗ till inlägget

De som icke tillhör en av de tre senare kategorierna räknas som mina vänner, vill du ej vara min vän!?

Nja. Jag vet inte. Mamma säger att jag inte får ha mer än 3 vänner. Just nu är det mamma, pappa och Peder på ålderdomshemmet. Jag tror att Peder gillar mig väldigt mycket, för han kramar mig väldigt ofta.

Jag får fråga mamma först. Annars kommer jag att vara busig och vara din vän endå. Men då kommer jag nog att bli av med mina goggos. Men det är det värt.

Nivå 5 · Fuskare ImbazFührer
#6

Jag röstar JA! Vem kan förneka en hemlig kärlek till fru Swizzle? Hon är underbar.

Senast ändrad:

23 Nov 2014
Nivå 9 · Veteranfuskare Knark
#7

jag röstar STARKT nej jag tycker att det är en förpestande person och jag ser hellre di leva som helgon

Dave37 och Draghguggwhor reagerade på det här
Nivå 6 · Fuskare
Trådstartare #8

Era handlingar har djupt sårat Vår drottning, jag föreslår starkt att ni tänker om - och tänker rätt!

 

#Swiffy2014

 

 

 

Nivå 5 · Fuskare ImbazFührer
#9

men vafan

Varför röstar folk nej... :(

Nivå 8 · Veteranfuskare
#10
↗ till inlägget

jag röstar STARKT nej jag tycker att det är en förpestande person och jag ser hellre di leva som helgon

eller Kenta

Nivå 5 · Fuskare ImbazFührer
#11
↗ till inlägget

eller Kenta

 

eller Bengt

post-99773-0-05417500-1416766977.png

Vill du vara med i diskussionen?

Bli medlem Logga in