Men det är så j*vla stort!! SP verkar mycket bättre för det är litet. DS är nån jäkla handdator.
Gameboy Advance Sp
Hade jag varit du hade jag väntat och lagt pengarna på ett Nintendo DS eller PSP.
precis vad jag sa!! nästan :blink:
jag gör som jag vill!
visst! men om du ska köpa Sp så begår du ett stort misstag!!! eftersom nintendo DS kommer snart!
men ds är en fett jakla handdator jag ska själv okså köpa sp för den e liten smidig och bra.,,,,,,,,orka med ds äkta fult med två skärmar vilken skärm ska man titta på ???
Daaa är du trög tänkt ir?? :meddum:
:lol: ska bara testa en sak :rolleyes:
du köper FR GBA SP på en affär som heter game :D :D :D :D
jag har precis en sån röd (utan chalizar) och det är värt pengarna, den är liten och lätt att ta med sej överallt :kung:
Köp GameBoy Advance SP!
håller med
↗ till inläggetDen vanlig Link Cable till Game Boy Color går inte till GBA Sp
ne sen komma la apan från månen jo det går visst...
Coolt GBA!
Jag har haft ett GBA SP sen den dagen den kom ut, Jag tycker den är liten smidig passar bra i fickan och att man kan spela på natten med lampan på som man inte kan på ett vanligt GBA, jag minns för 1.5 år sedan då jag spelade på natten för det var en speciel Pokemon man kunde hitta då som man inte kunde få på dagen jag minns att jag fångade 2 sånna och jag linkade en till brorsan :P jag spelade PKMN då men inte nu längre.