Hej hej...jag är jätte glad gamer som just blivit av med 2-300 timmars save på mina minneskort... FÖR ANDRA GÅNGEN! :(
Efter första gången trodde jag att jag lärt mig något. Så naturligtvis köpte jag ytterligare ett minneskort så att jag kunde kopiera alla sparade filer (de viktiga) till det andra minneskortet så... :huh:
Egentligen har dessa sparade filer inte försvunnit men det står att man måste formatera om minnes kortet och när man gör det så kommer en varningstext upp att alla save kommer att försvinna. Någon som vet hur man formaterar om utan att saven försvinner? För det som var det värsta var att båda mina minnes kort måste formateras samtidigt. Alltså, båda behöver formateras!"##&%&¤ :evil:
Det kan vara så att mina minneskort nästan är fulla. Förra gången behövdes minnes korten också formateras När det nästan var slut på block. VAAA faan!
Jag har ju inte kört med orginal minnes kort utan pirat. Så det enda vettiga är väll att köpa ett orginal. Eller kommer samma skit att hända då också?
Jag har ett Joytech och ett egentilverkat från GAME.
:angry: :angry: