💬
Logga in
Fuska.se

Age of Mytology

6 svar · startad

Nivå 0 · Nykomling
Trådstartare #1

Tjena :!:

 

är det någon som spelar AOM :?:

 

isåfall så kan ni kanske ge mig tips.

 

:new_bigcrowd:

 

skriv i forumet eller maila på msn.

 

Tack för din medverkan (endast om du hjälper)

6 Jan 2004
Nivå 2 · Novis
#2

Ok, du måste vara snabb, skaffa fram många krigare snabbt, skaffa fram många byggare snabbt och inte bry dig om att upppgradera allting för snabbt (krigare är viktigast!)

#3

Tips på vad igentligen?? finns ju så mkt man kan göra, jag brukar hur som helst börja med att bygga upp ett stadigt försvar, sedan bygger jag upp en stark armé och det brukar för det mesta funka

Nivå 0 · Nykomling
#4

japp jag spelar det och tycker det är gätte roligt wiiie :) tips är att du skall samla så mycket mat som möjligt innan du bygger gubbarna..så dem kan äta, så att du kan bygga mera gubbar sen.

#5

Kan gubbarna äta på Mythology?

Nivå 3 · Lärling
#6

jag har det, det är väldigt kul. jag brukar köra mot datorn. då fuskar jag( ;) ) så att jag får massor av drakar, healing springs, citadels, m.m. sen går jag bara till attack, då fienden är jättedålig- och vips, så dör han! fast spelet funkar inte längre.

10 Jan 2004
Nivå 0 · Nykomling
Trådstartare #7

Tack för era tips. Ha de skoj när ni spelar och Lycka till :!:

 

ha re bra! :mrgreen:

Vill du vara med i diskussionen?

Bli medlem Logga in