http://www.snopes.com/pregnant/medina.asp
Ja. Att få ett barn vid 5 års ålder är ingenting som händer varje dag.
http://www.snopes.com/pregnant/medina.asp
Ja. Att få ett barn vid 5 års ålder är ingenting som händer varje dag.
Att barnet överlevde..!!!
Oj att barnet får plats
Shit!
Men bilden var väl ganska gammal, eller hur?
Rätt äckligt när man tänker på det. Vem skaffar barn med en 5 åring?
Och hur kunde hennes kropp vara mogen för det :S
Mirakel...
Helt skumt.
Vad är det för pervers typ som sätter på en femåring.
Alltså... d där kan inte vara riktigt sant, d e ju helt omöjligt, hon kan inte vara mogen över huvud taget vid den tiden. :blink:
Hur kunde hon? :wacko:
Tror inte att det är riktigt sant det där...
Eftersom att ett barn på fem är inte har börjat tillverka diverse celler och ägg för att ett barn ska utvecklas så är det ju omöjligt.
En dvärg kanske ?
1939 är källan ifrån...
↗ till inläggetVad är det för pervers typ som sätter på en femåring.
En annan femåring kanske...
Ser ut som doktorn har sånna där roliga hypnotiserar glasögon.
Märkte att de stod "urban legends" Det betyder typ vandrande sägner saker som folk berättar och för vidare till andra männsikor så det kan helt enkelt bara vara en folksaga.
↗ till inläggetDet finns alltid någon\något som har varit märkligt, som t.ex världens äldsta mamma är vid 60 års åldern..Tror inte att det är riktigt sant det där...
Eftersom att ett barn på fem är inte har börjat tillverka diverse celler och ägg för att ett barn ska utvecklas så är det ju omöjligt.
En dvärg kanske ?
Nu när jag tänker efter så är det nog inte sant. Det stod ju nåt i Guinness rekordbok om att världens yngsta föräldrar var typ 10 år gamla. De borde ju kollat upp såna här saker innan de gör nåt utlåtande.
↗ till inläggetMen räknar väl med året?Nu när jag tänker efter så är det nog inte sant. Det stod ju nåt i Guinness rekordbok om att världens yngsta föräldrar var typ 10 år gamla. De borde ju kollat upp såna här saker innan de gör nåt utlåtande.
Eftersom källan är från 1939, som Apoca sa..?
OMG O_O' 5 år...
Om källan är från 1939 så kan det ju inte vara så tillförlitligt.
jädrar!! fast mogen vid 5 års ålder händer bara inte...Våldtagen?
Vill du vara med i diskussionen?
Bli medlem Logga in