i crystal så när man är dragon's din där var kan göra headbutt så i skylten när man läser står det typ när du gör headbutt kan du hitta den legendariska svarta dragon. e de sant eller inte alls?! svara va ni tror!
Ähm? Är Detta Sant Eller Inte!?
ja det är sant jag har den på lvl 100 den är egentligen svart .gul och vit
när du möter den är den på lvl 87
han är skitsvår hans attacker är också farliga han har
hyperbeam
rest
thunder
frustation
du måste också ha många bollar också
+du möter han bara en gång
↗ till inläggetbevisa också lite, hur lång tid tog det !? de finns bara fyra träd faktist !? vilket träd letade du mest i !?i crystal så när man är dragon's din där var kan göra headbutt så i skylten när man läser står det typ när du gör headbutt kan du hitta den legendariska svarta dragon. e de sant eller inte alls?! svara va ni tror!
leta i den längst till vänster det tog en halv timma innan jag mötte han
innan du möter han blir det en konstig musik och skärmen blir svart och sen möter du han då strider ni utan ljud
PS.VARNING OM DU FÖRLORAR MÅSTE MAN STARTA OM HELA SPELET han ska egentligen inte finnas i spelet det är typ som ett virus som japanerna glömde ta bort...dom var tvungen att ha den för att kunna göra dratini dragonair och dragonite
ett tips ha många hyperbeam och revive han är svårare än vad man tror
han har 678 hp
hans attack är 478
defence=550
dem andra är vid typ 300-400
.lycka till och det menar jag skriv om du fångade han
och du möter han bara en göng
FÅNGA HAN
MENA MÅNGA HYPERPOTIONER OCH REVIVE
ljug lagom du ! :lol: :lol: de finns inte nån sån stark pokemon ska kolla själv då! :P :lol: