💬
Logga in
Fuska.se

Hjälp

4 svar · startad

Nivå 5 · Fuskare
Trådstartare #1

på pokemon crystal

jag höll på och tränade upp min eevee till en umbreon

men när den utvecklades så blev den en vaporeon fast jag tränade den på natten

den utvecklades för ett par minuter sen

kan det vara en bugg eller ett virus

Nivå 3 · Lärling
#2

Nej, det kan vara så att du ljuger. Om du inte råkade ge den Water Stone.

24 May 2006
Nivå 5 · Fuskare
Trådstartare #3

jaaaaaa när jag gick upp en till level så blev han umbreon

den här tråden kan [låsas] tack,

4 Jun 2006
Nivå 13 · Mästerfuskare
#4

roliga blizzey slår till igen.

:D

Senast ändrad:

6 Jun 2006
Nivå 1 · Novis
#5

WARNING !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

_________________________________________________________________DU FÅR ANSTRENGA DEJ LITE MERA OCH LETA! DET ÄR SOM ATT DU PRECIS HADE SKITIT OCH SKULLE DIN MAMMA SPRINGA OCH SÄGA "TORKA DEJ" VARJE GÅNG LR ? DET ÄR JU SAMMA SAK MEN NU HAR DU NOG INTE SKITIT!

DET ÄR GANSKA LÄTT NÄR MAN BARA KONCENTRERAR SEJ LITE SOM VISSA PERSONER HAR STORA PROBLEM MED! MEN JAG TROR NOG INTE ATT DU HAR SÅÅ STORA PROBLEM ... LR ???___________________________________________________________________________________________________________________________________DU FÅR ANSTRENGA DEJ LITE MERA OCH LETA! DET ÄR SOM ATT DU PRECIS HADE SKITIT OCH SKULLE DIN MAMMA SPRINGA OCH SÄGA "TORKA DEJ" VARJE GÅNG LR ? DET ÄR JU SAMMA SAK MEN NU HAR DU NOG INTE SKITIT!

DET ÄR GANSKA LÄTT NÄR MAN BARA KONCENTRERAR SEJ LITE SOM VISSA PERSONER HAR STORA PROBLEM MED! MEN JAG TROR NOG INTE ATT DU HAR SÅÅ STORA PROBLEM ... LR ???__________________________________________________________________

Vill du vara med i diskussionen?

Bli medlem Logga in