💬
Logga in
Fuska.se

Är Det Bara Jag Som Inte Har Gta:sa?

10 svar · startad

Nivå 5 · Fuskare
Trådstartare #1

:( :cry: alla topics: GTA SA FUSK!! GTA SA HJÄLP! VAR ÄR GTA VC???

Här är en officiell gta tråd (vc) för dom som vill kommentera spelet! jag tycker att vc är bättre än sa!

Nivå 8 · Veteranfuskare
#2

det tycker inte jag, san andreas spelyta är tre gånger så större.

Nivå 5 · Fuskare
#3

Jag gillar miljön i vice city bättre men san andreas tycker jag är bättre för mer att göra och så kom ju san andreas efter vice city med.

Nivå 9 · Veteranfuskare
#4

Alla Gta Spel Är Bra,det beror på hur man ser det.och sen en fråga mitt VC hackar fast när det ska ladda det går inte att spela nån som vet vad det är för fel?ska jag radera från memory kortet.och börja om?

Nivå 3 · Lärling
#5

Jag tycker att vice city är mer "tecknat"

27 Jul 2007
Nivå 9 · Veteranfuskare Knark
#6

På SA så är miljön mkt mkt större!!

Nivå 5 · Fuskare
Trådstartare #7

Men CJ e en liten Pussy tkr jag (A) Tommy Vercetti e ballare, o så Porrstjärnan Candy Suxxx

Nivå 5 · Fuskare
#8

Håller med dej lite där. CJ gör som han blir tillsagd väldigt mycket. Verkar ju var en schysst kille för att vara värstas kriminella ganstern.

Nivå 5 · Fuskare
Trådstartare #9

De va så jag menade som oddy sa :)

Tommy e mer

-Fuck off you pussy! ;) Han säger mycket mer, och gör mer va han själv vill!

Nivå 9 · Veteranfuskare
#10

Haha Gangster man är ju Typ Terrorist :lol: ,aa Tennpenny,Toreno och The Truth får en att göra typ allt dom vill ha gjort.

Nivå 5 · Fuskare
Trådstartare #11

iofs, men jag kan inte något om San Andreas, de enda jag har gjort är att cykla o träna kampsport, den där jijutsin typ

Vill du vara med i diskussionen?

Bli medlem Logga in