asså ja skuller behöva litetips...
asså ja skuller behöva litetips...
Uhm, på vadå? T__T
Hur du flirtar? Kysser någon? Bjuder ut någon? Blir kär?
Den slår te när du minst anar det
ja skulle behöva hjälp med att kyssa min tjej...asså f*n att man måst va så feg....
När man är 10 bast så pussas man!
börjar tröttna på alla j*vla 10 åringar som skriver i de här forumet om sånt dem förmodligen inte har en aning om..
vänta tills du är 13 sen fråga igen-_- du får nog mer svar då
↗ till inläggetbörjar tröttna på alla j*vla 10 åringar som skriver i de här forumet om sånt dem förmodligen inte har en aning om..
vänta tills du är 13 sen fråga igen-_- du får nog mer svar då
Shit jag är trött på dig och ditt nosense. Jag skrha koma med mina blattar och haksa din datta!!
Om han behöver hjälp så behöver han, du behöver inte trakka på dom små hela tiden då du är mycket omognare
↗ till inläggettack :P↗ till inläggetbörjar tröttna på alla j*vla 10 åringar som skriver i de här forumet om sånt dem förmodligen inte har en aning om..
vänta tills du är 13 sen fråga igen-_- du får nog mer svar då
Shit jag är trött på dig och ditt nosense. Jag skrha koma med mina blattar och haksa din datta!!
Om han behöver hjälp så behöver han, du behöver inte trakka på dom små hela tiden då du är mycket omognare
"Du hittar inte kärleken. Kärleken hittar dig."
↗ till inlägget"Du hittar inte kärleken. Kärleken hittar dig."
kul om alla tänkte så och inte vågade ta första steget.
men asså ja har en flickvän men ja e så feg...f*n
↗ till inläggetMen om ingen "letar" efter kärkleken så kommer ju ingen hitta den...."Du hittar inte kärleken. Kärleken hittar dig."
Jo, om man springer in i den ;)
↗ till inlägget↗ till inläggetMen om ingen "letar" efter kärkleken så kommer ju ingen hitta den...."Du hittar inte kärleken. Kärleken hittar dig."
Den kanske letar efter dig ^^?
Suck. Alla tog det jag skrev bokstavligen. Vad jag menade var att man inte kan tvinga fram kärleken. Kärleken växer fram (eller råkar springa in i en, whatever. Det tar tid innan det är kärlek.) Man märker när kärleken hittar en, och när man hittat den så tar man hand som den så att den inte försvinner. -.-'
↗ till inläggetalltså ingen fattar ja har hittat kärleken...f*nSuck. Alla tog det jag skrev bokstavligen. Vad jag menade var att man inte kan tvinga fram kärleken. Kärleken växer fram (eller råkar springa in i en, whatever. Det tar tid innan det är kärlek.) Man märker när kärleken hittar en, och när man hittat den så tar man hand som den så att den inte försvinner. -.-'
måste du skriva f*n i varenda mening? I alla fall, kyssen kommer automatiskt, vänta bara till rätt läge dyker upp.
Vill du vara med i diskussionen?
Bli medlem Logga in