Det sägs att det kommer att vara bäst grafik på PS3.
Fifa 08
vafan pratar du om?, det kom ju ut september,
Men ska köpa fifa alledes snart, och se om det är bra :D
!!!Pro Evolution Soccer 2008!!! äger fifa som inte ens är värd att skrivas med stor bokstav!!!
Du tyresö, berätta gärna VARFÖR det äger FIFA också,
Men är fifa 08 värt och köpa ^^?
↗ till inläggetDu tyresö, berätta gärna VARFÖR det äger FIFA också,
Men är fifa 08 värt och köpa ^^?
Det är klart det är värt att köpa!
Grafiken, upplevelsen och priset är toppen!!
orka köpa fotbolls spel, gå ut o spela fotboll istället så får ni lite motion, och hur kan man få spelkänsla av att se några människor se ut som idioter eftersom dom jagar en boll?
↗ till inläggetvärkar inte som att du har någon motion om du inte orkar köpa spel, förresten har Fifa 08 grym känsla jämnfört med de äldre spelen, grafiken är också snygg och spelet är kul, har du testat detta spel ihuvudtaget?orka köpa fotbolls spel, gå ut o spela fotboll istället så får ni lite motion, och hur kan man få spelkänsla av att se några människor se ut som idioter eftersom dom jagar en boll?
sluta vara så negativ eller skriv inte att du hatar spelen, trådarna är inte till för att skriva allt man tycker, tänk om någon köpt detta spel och får höra dit snack om hur dåligt DU tycker det är, jag ber dig att skriva positivt om du vill skriva, istället för att hitta på något dumt. antagligen för att du ska då FM och att gå upp i ranking. om det är så så ska du inte tycka att fuska.se är det enda i världen, hur orkar du sitta framför en dator, uppkoplad på fuska och skriva dina negativa berättelser, tänk på det!