Men hallåååååå!!!
Man ska inte använda en kniv utan samuraj svärdet!! :bah: :bah: :meddum:
Men hallåååååå!!!
Man ska inte använda en kniv utan samuraj svärdet!! :bah: :bah: :meddum:
↗ till inläggetDu gör ju det på undercover uppdraget i Mad dogs mansion, om jag inte minns fel!!!Men hallåååååå!!!
Man ska inte använda en kniv utan samuraj svärdet!! :bah: :bah: :meddum:
Man brukar HUGGA med svärd och SKÄRA med knivm om man ska hugga huvet av någon så är det ju bara o slå lite med svärdet och tillslut ryker huvudet.. Eller finns det ngt annat sätt?
↗ till inläggetVa det inte du som tryckte ner mig? :angry:Sluta klaga på sime ? Han har väl rätt o fråga om det om han vill utan att folk som du ska komma o trycka ner han? Hur skulle det kännas för dig om du fick ett sånt svar som du gav han? Det är väl du så är trög och inte fattar att man inte säger så te någon. ..
Btw. Lyckades du skära av halsen på människorna sime93 ?
Jag? när?
↗ till inläggetInlägget som du har ändrat till: :blink:Jag? när?
Jahaa, det. Men å! =P
När du skrev att man måste ha kniv då trodde jag att han inte visst e att man behövde kniv, då tyckte jag att det var lite korttänkt av honom om han nite visste det. Jaja. Förlåt då, om ni tog illa upp.
↗ till inläggetMan kan ju även skjuta huvudet av folk. :student:Man brukar HUGGA med svärd och SKÄRA med knivm om man ska hugga huvet av någon så är det ju bara o slå lite med svärdet och tillslut ryker huvudet.. Eller finns det ngt annat sätt?
Vill du vara med i diskussionen?
Bli medlem Logga in