vilka professions kan ni själv kan jag tailoring och echanting. och är en mage på level 14 :gitarr:
Professions
Ja kan skinning och leatherworking
Du bör ta tailoring och skinning om du är mage.. Annars är enchanting något bra för dig. Själv har jag blacksmith/mining som riktar sig mot Paladin/Warrior.
↗ till inläggetok :cool:Du bör ta tailoring och skinning om du är mage.. Annars är enchanting något bra för dig. Själv har jag blacksmith/mining som riktar sig mot Paladin/Warrior.
På min lvl 10 tauren är jag Skinning(nått med lvl 100) och leatherworking (25 tror jag)
Är Gnomish Engineer och Tailor med min 60 hunter. :)
trollisk engerinner(100 nånstan där) å minning(100 nånstan där också)
↗ till inläggetfinns inte ens trollish och man väljer mellan gnome eller goblin engineer runt 200 tror jagtrollisk engerinner(100 nånstan där) å minning(100 nånstan där också)
hoho jaja, är 300 i skinning och 225 i leatherworking med min highest lv char
146 i enchanting och 84 i mining med min nuvarande main och alla andra professions med noob alts vars syfte är bara tt göra saker jag befaller dom till hehe
Enchanting och Engineering (kan crafta MC engi sakerna om någon på Stormreaver är intresserad :)) på min lock, och skinning/herbalism på huntern.
300 mining, 300 Blacksmithing på min main, lvl 60 Undead Warrior på Neptulon.
Men alt, lvl 33 Shaman har runt 250 skinning och runt 200 Leatherworking.
mining/enigeering på min enda gubbe som är en troll hunter i lvl 11