Hur spelar jag de banorna som man inte kan öppna med mynt? Jag läste nånstans att man skulle hitta nåt speciellt i banorna, men vad är det? Skulle också vilja veta var och hur man får alla mynt i varje bana. Tacksam för svar!
Banor Utan Mynt.
vilket spel pratar du om
öh skulle tro att han snackar mo NSMB men man vet aldrig :P
Ahha, menar du Röda och Gröna Toad Hus som ligger lite utanför världen?
Du måste komma till en röd flaggstång på en bana.
Det är svårt, oftast måste du vara Mini Mario och ta dig upp nånstans. Tyvärr kan jag inte förklara, för jag vet inte riktigt.
jag har fått alla mynt men inte låst upp alla såna hus som är utanför världen...
↗ till inläggetÄr du lite van att skriva "han" eller? observera att det står F21 :ph34r:öh skulle tro att han snackar mo NSMB men man vet aldrig :P
www.gamefaqs.com
Tyst med dig, hon vill ha hjälp av andra medlemmar som har spelat spelet och som verkligen kan, hon vill inte läsa på nån fattig sida.
tycker det samma :P
Ravenger: oj då såg inte det :P ja jag e van att skriva han för de flesta här på NDS forumet e hanar :) sorry Jagvillfuska ;)
Hej Jag Har ett NDS
okej och varför skrev du det här?