jag såg på nyheterna att dom skjöt 80 skott mot en mann. Poliserna sa upp med händerna och det gjorde mannen men dom fortsatte att skjuta sedan vände sig mannen om och dom skjöt honom i ryggern sedan la mannen sig ner på gatan då skjöt dom ändå på honom 80 skott. DET ÄR BARA FEL
En Man
Sköt poliserna en man med 80 skott ? Borde han inte vara död efter max 10 O.o
låter inte som sverige, eller lätare sakt låter inte som denna värld, kanske ska dra ner på tv-spelandet?
Tror du att poliserna spelar för mycket Tv-spel ? O_o
Och våld beror inte på tv-spel, fortfarande -_____-
nej det beror mer på cartoon network
Nej det var en kille som tog en yxa och dödade sin mormor för att hon sa att han inte fick spela Diablo för henne
jag syfta på att han hade livlig fantasi, och det beror kanske på tv spelandet!!!
Måste säg att det låter inte så trovärdigt att att dom sköt han med 80 skott fast han gav upp.
Aj det låter som att det gör ont han borde vara rejält sönder bombad efter 80 skott. Överlevde han?
Dom skjöt honom med Peppar skott och han övelevde. Men han Fick mycket otäcka Sår överallt på magen. Jag lider med mannen. Anledningen föe att poliserna skjöt i mot honom var för att dom TRODDE att det låg ett vapen bredvid honom. :angry:
Poliserna borde komma till :evil:
↗ till inläggetÄndratDom skjöt honom med Peppar skott och han övelevde. Men han Fick mycket otäcka Sår överallt på magen. Jag lider med mannen. Anledningen föe att poliserna skjöt i mot honom var för att dom TRODDE att det låg ett vapen bredvid honom. :angry:
Poliserna borde komma till :evil:
Poliserna får nog böter och blir Avskedade av deras Boss :bah:
Om inte deras boss är en tjockis i texas-hatt.
"That man was a criminal, so my people acted right."-typ
Om ni hört om spelet Postal 2, så kan jag berätta en sak.
Den killen som kom med idén till detta spelet slog ihjäl sin farsa med ett basebollträ för att han försov sig när dom skulle till en basebollmatch.
Kanske inte hörde till ämnet, men åter.
Lever han än ?
Mannen som blev pepprad ?
Man kan ju undra vad polisern tänker med
schhh det här är polisen vi TROR att det ligger ett vapen bredvid dig uppp med händerna pang bang pang. STÖRDA poliser
är det därför det är så j*vla sjukt och så j*vla boring så det inte är sant
Snutarna är svin.
samma sak med brotslingarna
Mannen Har överlevt trots all smärta och skott imagen
Hoppas han får Pengar av snut j*vlarna :angry:
Hur mycket kan han få i böter??