Haha, grejen är man måste ta mina inlägg med en nypa salt.
Men okej, jag tar kritik bra, men de där var bara förnedrande sagt av dig, du kunde ju sagt: "förklara dig bättre för jag tycks ha svårt att förstå" då hade jag tagit det mer lungt. Whatevah =)
Jag tycker de är drygt att många liksom påstår att någon är fjortis utan att lära känna personen till en viss grad först.
Och att folk stör sig på fjortisar är bara patetiskt och obegripligt, vad dom heter på msn, vad dom skriver på bdb, deras sett att ta bilder, dera sms förkortningar och t.ex. <3. Varför störa sig så hårt på sådant liksom.
Det enda jag finner jobbigt verkligen med de flesta fjortis-aktiga tjejer (helt allmänt) är att de är väldigt korkade, de säger exakt allt de har på hjärnan utan att tänka i förväg (med andra ord oartiga, oftast), sist men inte minst de respekterar inte.
PS: The Unnamed jag tycker inget illa om dig, jag var aldrig förbannad (med andra ord gick jag inte direkt runt och sura på det, hehe). Peace =)