Vad tycker ni om min hemsida?
EDIT: ny logo :)
Vad tycker ni om min hemsida?
EDIT: ny logo :)
↗ till inläggetVad tycker ni om min hemsida?
Jag tycker att den är rätt ful och fantasilös, för att att inte tala om tråkig. Ingen vidare tilltalande färgschema heller, sedan tycker jag inte om logon då det enda den har är en tråkig toning och en liten textplätt. Tycker nästan att du borde skrota det hela, men vill du fortsätta på den så tycker jag att du ska välja ytterligare 1-3 färger till designen, samt förminska texten i din content. Kursiveringen behövs inte heller tycker jag. Experimentera gärna i photoshop när du gör headern också.
Jag tycker du ska lägga mer tid på dina spel. Det där med burgarn var inte svårt.
Fattar inte poängen med 16px text. :S
Tycker att du ska tänka först vad du postar ut.
Men jo, det är ju ett Feedback forum.
- Men du skulle kunna arbeta ganska mycket mer på den. :)
↗ till inläggetjag är inte direkt den bästa kodaren... och inte direkt bäst i psTycker att du ska tänka först vad du postar ut.
Men jo, det är ju ett Feedback forum.
- Men du skulle kunna arbeta ganska mycket mer på den. :)
Jag måste säga att du måste lära dej ps asså.
↗ till inläggetOch jag måste säga att du måste lära dig stava.. asså.Jag måste säga att du måste lära dej ps asså.
Allvarligt talat, Photoshop är inte ett måste. Det handlar inte om program, utan kunskap och skills.
Jag gillde inte sidan så mycket :S
Asså den är rätt så fantasilös..
Om du lägger till fler flikar och kommer på fler saker som du kan ha till din sida, kanske det blir ett litet +.
Finns inga bilder eller något sådant, så jag måste hålla med de andra.
"Den är helt fantasilös och usel".
Ne behövs mera vettigt material till sidan som nån vill läsa.
Menyn kunde du gjort större och bättre knappar när man drar över dom...
Grönt och orange. Får mig att må illa.
Inget större fel på den egentligen, men bakgrunden ska väck enligt mig eller så byter du ut den mot en smooth gradident eller likn.
Vill du vara med i diskussionen?
Bli medlem Logga in