Välkomna tillbaka då. Får väl hoppas att historian inte upprepas igen.
Wasd Och Dave37 Är Tillbaka
↗ till inläggetVad för historia syftar du på?Välkomna tillbaka då. Får väl hoppas att historian inte upprepas igen.
Välkommna tilbaks! Har själv inte varit här länge (föredetta alexanderice).
Accepterar ni vänförfrågan :>
↗ till inläggetJag har absolut inget emot dig men jag är av den uppfattningen att jag bara lägger till dem som faktiskt är mina vänner, inte random folk som jag känner till och inte ogillar.Välkommna tilbaks! Har själv inte varit här länge (föredetta alexanderice).
Accepterar ni vänförfrågan :>
↗ till inläggetajajajaj, det är nån i loggarna, vi bannar de aktivaste medlemmarna på forumet.Vad för historia syftar du på?
Hej. :)
Det var väl ett par år sen sist tror jag.
↗ till inläggetSen vadå? Vi har "bara" varit borta ett år.Hej. :)
Det var väl ett par år sen sist tror jag.
↗ till inläggetJag har absolut inget emot dig men jag är av den uppfattningen att jag bara lägger till dem som faktiskt är mina vänner, inte random folk som jag känner till och inte ogillar.
Då får jag väl "lära" känna dig :).
Välkomna tillbaka!
↗ till inläggetSen sist jag pratade med någon av er två antar jag. Visste inte ens att era konton var låsta förrens nu.Sen vadå? Vi har "bara" varit borta ett år.
velkommen tiblaks ;:
↗ till inläggetJag tror dig, man märker bara värdet på mognaden bland användare här :) Ändå är fuska ett nice community där användare håller ihop, nice att ni är tillbaka!Anton du behöver inte skriva dåligt med flit och låtsas vara p12. :D Du vet precis lika väl som jag att vi har haft grupper i msn där vi alla gamla KG-stammisar har tjôtat med varandra i flera år och att det inte ändrades på något sätt bara för att jag och WASD blev bannade.
Hahaha har ingen aning varför. Jag har i vilket fall inte börjat "trolla" med dubbelanvändare under året. Jag har läst forumet som gäst då och då, men inte börjat jävlas och hålla på. Kanske är det för att forumet blev inaktivt och tråkigt som folk började trolla i brist på annat, i ett aktivt forum där det händer grejjer och där folk får engagera sig finns det ju en mycket mindre anledning till att börja trolla i. Vi får väl se om trollningsfrekvensen sjunk nu då eller om det bara är ett sammanträffande. :D
Goddagens !
Jaså, kändisar? :)
Alla känner alla på fuska. XD
Vi är ungefär som den allra värsta inavlade byn funnen djupt nere i den Amerikanska södern. Fast inte riktigt lika duktiga på banjo.
↗ till inläggetpoäng.Vi är ungefär som den allra värsta inavlade byn funnen djupt nere i den Amerikanska södern. Fast inte riktigt lika duktiga på banjo.
↗ till inläggetKunde inte ha sagt det bättre själv!Vi är ungefär som den allra värsta inavlade byn funnen djupt nere i den Amerikanska södern. Fast inte riktigt lika duktiga på banjo.
↗ till inlägget
It never gets old.