Inte? Finns inte Undervattensstaden heller?
Stad.......
Det vet jag inte, men skulle inte tro det. :rolleyes:
Näe,m jag börjar tvivla, jag med. För har letat ett par gånger, men inte hittat nåt, så..
Man vet aldrig vad som finns i San Andreas :P
Ja, men jag läste en guid från en annan sida där det stog hur man skulle göra för att komma dit men det gick inte..
↗ till inläggetJag HATAR när det inte går att hitta grejor när det står i guid grjeorna! ;)Ja, men jag läste en guid från en annan sida där det stog hur man skulle göra för att komma dit men det gick inte..
↗ till inläggetDet var inte i en guid, utan på en annan liknande fusk sida.Ja, men jag läste en guid från en annan sida där det stog hur man skulle göra för att komma dit men det gick inte..
var ligger undervattenstaden nu igen. :cool:
FINNS INGEN LR DEM HAR INTE KOMMIT PÅ ÄN!! LÄS INLÄGGEN!!
↗ till inläggetDet sägs ligga utanför klipporna nära tåg garaget i Las Venturas, men det finns inte, tror jag efter att ha letat ett på ggr..var ligger undervattenstaden nu igen. :cool:
↗ till inläggetjaa.. men jag hatar ändå det.. <_<Ja, men jag läste en guid från en annan sida där det stog hur man skulle göra för att komma dit men det gick inte..
↗ till inläggetjA, vissa fusk sidor kan man ju hata för vem som helst kan sätta in fusk och tips, utan att man vet att det är sant eller inte. Men guiderna måste ju vara sanna, speciellt som min, om det heter "The Officella strategi guiden". :PJa, men jag läste en guid från en annan sida där det stog hur man skulle göra för att komma dit men det gick inte..
↗ till inläggetHaha jaa det får man ju hoppas! :PJa, men jag läste en guid från en annan sida där det stog hur man skulle göra för att komma dit men det gick inte..
ja skulle inte förvåna mej om det fanns ett sjöodjur i sa men en undervattens stad nja kanske men skulle nog inte va så stor
där finns det nog nått som e gömt en u båt kanske (som går att köra):D
Öhh?
Den ubåten som finns i SF hamn går ju inte att köra??!!
↗ till inläggetHahahahaja skulle inte förvåna mej om det fanns ett sjöodjur i sa men en undervattens stad nja kanske men skulle nog inte va så stor
där finns det nog nått som e gömt en u båt kanske (som går att köra):D
det sto nån stans att det skulle finnas ruiner av en stad under vattnet och att ett sjöodjur skulle vara där å vakta eller nåt....... det e ju inte helt omöjligt men kanske inte det med odjuret....
Tror faktikst inte det.. -_-
Det är den största lögnen av alla.http://www.my-smileys.de/smileys2/angst.gif
jag tror att detr kan finnas ruiner..
Ruiner?? Vad menar du med det? :blink: