Hoppa till innehåll

Turbo78

Medlem
  • Antal innehåll

    34
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

Profilinformation

  • Ort
    Norrköping

Turbo78's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Community anseende

  1. <_< Har planterat en bomb närheten av taggtråden som finns framför stridsvagnen, men det händer inte så värst mycket precis :blink: . Finns det på nåt annat sätt som jag kan komma åt denna pryl eller ?? Har kastat granater planterat C4 oh allt i sprängväg men inget av det funkar :unsure: Ett tips skulle inte sitta fel ! Tack på förhand B)
  2. <_< Du måste gömma alla kroppar som du har donat till anntar att du har 3 vakter eller nåt i den stillen. Den första har du ju när du kommer in i rummer via fönster när du klättrade ner jäms väggen, sen finns det ju 2 vakter som går omkring i korridoren om du förstår mig, när du har kommit så pass långt som att du har snackat me chaffisen så ska du slå ner honom och gömma honom i hörnet i det mörka området. innan du kommer till chaffisen så står det ju en bil precis i början tror jag och sen står det ju en ungefär närheten av videokameran om du gömmer chaffisen och alla vakter som du har klubbat så ska det vara hel lungt sen, därefter ska du ju gå in i ett rum som det står en dator som du ska knappa på, efter du har gjort det så ska du öppna dörren då kommer du ut på en balkong, när du har kommit ut på denna balkong så ska du klättra eller hänga med armarna och ta dej till det öppna fönstret, om du har lyckats med att gömma liken så ska det inte vara några problem. Du ska så snabbt som möjligt hoppa in i fönstret och göma dej en stund. (fönster leder in till ett kök, står 2 kockar där som du INTE ska döda) Lycka till ! B)
  3. <_< Finns det ingen som spelar detta spel eller har gjort det i alla fall :(
  4. Turbo78

    Sm-slutspel

    <_< Hmm det är nog mycket möjligt att Frölunda och Färjestad går till final, men om nu det blir så kan jag säga med 100 % säkerhet att färjestad lär få jobba om dom ska kunna ta Frölunda. Dom är rugigt starka i år, men det skulle vara trevligt om Södertälje gick till final dom är inte så dåliga dom heller ;) . Men kan ju alltid hoppas att det blir Djurgården, men chansen är nog väldigt liten :huh: , Får se vad det lutar ikväll :visslar:
  5. <_< Hmm jo det är sant dom är väldigt starka i år Frölunda men jag tror ju inte att dom vinner med 4-0 i Matcher :blink: . Men det skulle vara guld om SöderTälje spöa Färjestad i alla fall :D
  6. <_< Jag måste nog säga att jag håller på Djurgården ända in i hjärtat. Och hoppas att dom kommer vinna Sm-Guld :D
  7. Turbo78

    Fotboll

    :bah: Jag håller mig till Arsenal och Fredrik Ljungberg det laget är det klass på :cool:
  8. :bah: Jag är nog som alla andra små indevider här inne ...vänta tills Xbox 2 kommer ut. Kommer nog inte bli besviken. Xbox är det bästa jag någonsin har spelat :D Det e bara synd att spelen ska vara så dyra aannars är det klockrent !
  9. <_< Är det någon som har spelat detta spel och vet hur man tar sej förbi strisvagnen som står ivägen :blink: Hur tar man sej förbi denna mojäng :unsure: Har försökt att spränga taggtråden som är precis framför och kastat granater men inget av det hjälper :(
  10. <_< Håller på med att lösa banan som heter : Defense Ministry. Har kommit till att man ska hoppa in genom ett fönster då man hamnar i köket där det står 2 kockar (typ), dom har jag tagit tag i och sänkt dom och gömt dom i frys rummet, efter det så går jag till det andra rummer typ det är väl en resturnge eller liknade. Där kommer det en vakt som jag tar tag i , honom gömer jag i frys rummet, man går vidare ner för en trappa där det står ytligare en vakt mellan pelarna, honom gömmer jag i frys rummet......efter det så går man ju ner ytligare en trappa då man har kommit till botten våningen, där står det 2 vakter, en står typ under trappa närheten av datorn , honom gömmer jag liksom den andra också i frys rummet, efter det så utför jag uppdraget: Deactivate the courtyard security laser grid. Efter ett tag så kommer det ju en vakt som sätter sej vid datorn, honom har jag dödat då gick det åt h*lvete slår jag ner honom går det åt h*lvete allså det blir game over typ :angry: Jag har även scannat av ena ögat och det funkar ju bra ..men fråga är vad jag ska göra efter allt som jag har försökt att förklara, efter det att jag har vart på datorn innnan vakten kommer så står det såhär : Laser-Mic the Grinko and Masse conversation in the glass elevator leading to Nikoladze`s office SNÄLLA HJÄLP MIG ! :unsure:
  11. <_< Håller på att fundera på vad man ska göra me Laser-mic e det nån som vet hur man gör? anntar att hissen e brevid ögon scannern..men hur funkar Laser micen.... :(
  12. Har försökt att använda Lock pin men det funkar inte <_< .
  13. <_< Jag började om på den skumma bannan som man var tvungen att gömma vakterna, jag har gömt dom på ett bra ställe tror jag i alla fall :huh: . Men nu e det så ILLA så jag vet inte hur faan jag ska öppna dörren som är i rummet där det finns 2 datorer, dörren leder ju ut till balkongen , där av ska man ju hoppa upp o klättra jäms väggen. Men hur faan får jag upp dörren ........HJÄÄÄLP MIG :unsure:
  14. <_< Min är tillverkad 2003-05-25 så frågan är ju om jag måste byta sladd....vad tycker ni pojkar <_<
  15. :D Jag tycker att Burnout 3 är bättre än NFSU 2. Det är bra grafik och mycket häftiga bilar :cool:
×
  • Skapa ny...