Hoppa till innehåll

kalle anka

Medlem
  • Antal innehåll

    11
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

Allt publicerat av kalle anka

  1. Om det är böcker man ska läsa..
  2. Pengarna är ficksade men var kan man läsa böckerna???? :unsure:
  3. Tja har nys fått the sims på playststion men jag kommer ingen vart. Det står att man har som mål att:låna pengar av mamma (kom upp till 700 sen sålde jag en grej),laga mat utan att det börjar brinna ( de börjar brinna varje gång och laga tvn (men jag får en elektrisk shok).Om ni kan fusk till spelet så skriv gärna de ochså. Hjälp mig snälla. mvh jonas :blink:
  4. Man behöver ej DVD kontroll till Playstation 2 man kan köra endå genom att trycka på olika knappar.Om man trycker på "SELECT" så får man fram en meny där man kan styra :!: :D
  5. Här finns de några fusk (men har inte läst dom själv så vet ej om de är bra). http://www.bodaskola.borgholm.se/elevs/lin...u/fuskmario.htm
  6. Jag har bara WRC 3 just nu (för ja fick playstation nyligen). Men kommer köpa något GTA .....
  7. Har nån något fusk till tom och jerry? Men om man ska trycka på några särskilda knappar på kontrollen så behöver ja de ej (för ja har alla nes spelen på datan). Hjälp mej plz.
  8. GTA vice city är bäst tycker ja :1_15firing: :new_snipersmilie:
  9. Tja. Har nån fusk till wrc 3 så man kan få mer länder eller banor (Jag har bara dom man får börja med) Hjälp mig plz.
  10. ja kan inte de där me tomtarna me liv ska de in i nån mahkin lr va de heter
×
  • Skapa ny...