Ehm, tog mig ett bra tag men jag slutade många gånger på gubben :P men tillslut fick jag hon till 60 och sen fick jag mitt fina gear efter hårt slit :D
http://ctprofiles.net/2703232
och ja, spelet börjar efter 60 :P well.. snart blire 70 men aja ;)
Ehm, har ingen screenshot för tillfället för jag har inte spelet installerat :D men det är en human female paladin med full judgement och the unstoppable force ;p så ni kan föreställa er SEXYNESS BABY!!! btw, lite roligt att läsa det här forumet ;)
omg! rogue är en av dom bästa i pvp. jag gör 600 dmg med min lvl 24 rogue med ambush. två vapen och skit snabba. fet dodge chans. så lär lite innan du lär ut.
shamaner är inte viktiga och inte heller hunters.. var nåt viktigt som du kan använda dig av sen i raid instancer som typ warriors. du kanske blir main tank i nåt stort guild med MC och BWL raids ;) låter nice va? eller priest dom får mycket grupper. :P
Det e inte så svårt, man e ju redan Exhalted med dem när man börjar att spela. Sen är det bara att ta alla Stormpie questar och sånt... (på låg lvl) Sen när tatt alla på låg lvl har man väl fått 500+ sen e det bara att fortsätta.
<{POST_SNAPBACK}>
Omg säkert.. man kan inte vara exalted om man inte försöker hur länge som helst innan lvl 60.. på lvl 60 är det också skit svårt.. måste typ ha 60 runecloth som inte är de lättaste att få tag i (tips är att gå till burning steppes och döda ogre's)
jag tycker lätt ud mage och ud rogue är coolast.. men de blir tråkigt när man har spelat till lvl 30+. har en lvl 60 paladin och är även trött på det =P
Nej det går inte att varva spelet på något sett. För att komma up till dom där stora bossarna måste du ha lvl 60. Men det finns fortfarande bossar genom hela spelet men dom är inte lika maffiga :P
For the dragonmaw horde!