Hoppa till innehåll

Xever

Medlem
  • Antal innehåll

    5
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

Allt publicerat av Xever

  1. Vi hänger i soffan och kollar på Ztv. det har vi gjort i snart 2 år nu... :bah:
  2. Hej allesammans. Nån som har varvat/kommigt långt på Conker live and reloaded? Ok. här är mitt problem. Jag är i en äcklig hage och det ät en tjur i som stångar och håller på. Jag har lyckats klättra upp på ett tak och vridit på en kran så att det kommer en massa plommon juice och kossan kommer ut och börjar käka gräs. Jag lurar tjuren till att fastna i en vägg och hoppar upp på den, och tacklar kossan mot Plommon-juicen. hon börjar självfallet att dricka och blir LITE dålig i magen. hon rusar till brunnen i mitten av hagen för att....hur ska jag säga... Bajsa?mm och om jag försöker tackla henne igen går hon sönder/dör/ mosas/splashas... Och ja och sen vet jag inte riktigt vad jag ska göra. please help me :( Jag har försökt at tackla kossan med tjuren, då blev hon mos. Jag har försökt att slå kossan med basebollträet men då bara hon stönar lite. Jag har gått runt hela banan utan att hitta något mera är choklad. (liv till Conker) Jag har försökt att gå ut därifrån jag kom, men där hittar jag inget och när jag går tillbaka in i hagen e kossan borta. Jag sitter fast! :( :( :( :(
  3. Ja jag har själv fastnat där. Kossan bara sitter där på gallret och skiter som tokig. och tjuren bara springer runt. man kan ju hoppa upp på tjuren å tackle kossan, men då splashas ju bara kon och man får börja om igen. Ärligt talat vet jag inte vad man ska göra :( :( har försök hela ***** dan och börjar bli irriterad. :angry: nån som har en lösning på problemet?
  4. Menar du när man ska få kon å skita? har du kommigt så långt att kossan druckit av plommon juicen och rusat till gallret och börjat skita?
×
  • Skapa ny...