Hoppa till innehåll

SweTime

Medlem
  • Antal innehåll

    7
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

SweTime's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Community anseende

  1. Låt din underwater skill (glömde vade hette, men inte stamina iaf) växa ungefär 3-4 ggr. Men hur gör jag det ? Har simmat under vattnet jätte länge och dör nästan. Finns det nån dykarskola ?
  2. Behöver hjälp med ett till! Jag är hos Woozie och ska göra något dykar jobb (?) Och då står det ''You need more practise under water.'' Jag har simmat under vatten jätte länge tills jag knappt har något liv kvar. Finns det någon ''Dykar skola'' eller nått?
  3. Och det här funkar bara till San Andreas versionen 1.0 ? Om jag har 2.0 , hur ska jag göra för att få 1.0?
  4. Jag har fastnat på ett uppdrag.. Man kör en liten Goblin och ska ta bort en massa hinder och sånt.. Sen är det en motståndar helikopter som lägger dit alla grejjer.. Svårt o förklara ;P Hoppas nån fattar.. Hur ska jag göra för att lyckas ??
  5. Jag har version 2.0 .. hur får jag 1.0 ?
×
  • Skapa ny...