Hoppa till innehåll

Pacman 3000

Medlem
  • Antal innehåll

    55
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

Allt publicerat av Pacman 3000

  1. Har aldrig läxor, gör allt i skolan (OK, hade mera läxor under vårterminen då jag pluggade för att skippa 5:an, har normalt inga läxor)
  2. Det här var svårt... (!) Röstade på Link (...):
  3. Har någon nån aning om vad e-card room är? På serebii.net står det att man kan få pokemon Scizor i e-card room... Om nån vet det, snälla svara om ni vet för Scizor är min favoritpkmn... :unsure:
  4. OOBs... :meddum: :meddum: :meddum: :meddum: Spelet är pokemon colloseum
  5. Kan man möta chiper admins efter att man har klarat spelet?
  6. 1. Har någon nåt tips på hur man kan klara den där tanten i lila kläder på toppen av det lyxiga colloseum som först var en byggplats? 2. Är de här pokemon bra till det lr ska jag snagga nya? Umbreon lv 43(möjligtvis shadow absol lv 48), heracross lv 47, amparos lv 47, feraligatr lv 46, misdreavus lv 51, magarco lv 44. 3. vilka använde ni? Jag skulle bli j@vligt glad om nån svarade, jag behöver hjälp!!!
  7. Synd när man kollar på itemlistan finns det en ledig plats
  8. När man kollar på litemistan så finns det en tom plats Item:Prylarna som kommer när man fajtas t ex pokebollar
  9. Vilken är den sista item och hur får man den? :unsure: :unsure: :unsure:
  10. Jag har MKDD, SSBM, Zelda collectors edition(spelar där ocarina of time) och Pokemon colloseum (skitkass ångrar köpet det kostade 600 spänn...) gamecube platina (silver), 1 grå minneskort, 2kontroller, silver+lila. :kung:
  11. Jag menar int 41 sorry :meddum: :meddum: jag tror det är 43 man möter falco och C. Falcon på banan Big Blue man är fox :o
  12. Tack nåt tips till å klara EM 41?
  13. Tack så mckt :meddum: :meddum: :D
  14. KAN NÅN SVARA :evil: :evil: :evil:
  15. Hur gör man vägghopp med young link vid hans break the targets?
  16. Hur gör man vägghopp då? :huh:
  17. The Legend of Zelda collectors edition e skit bra, (ok, kanske inte världens bästa grafik,men 4 in one till typ det lägsta priset jag har sett) ;) ;)
  18. 1.Hur klarar man young Links break the targets? 2a.Finns det en event 51? 2b.Hur vinner man den (om den finns)?
  19. Yoshi och Birdo äger, de kan få de bra bilarna (föredrar Green fire) och deras vapen är bra när man ligger 1:a (ägget) jag skjuter den framåt och när den har kläckts kan man ta svampen eller stjärnan som (troligtvis) kommer ut! (toad och Toadette är också skitbra) :meddum:
  20. D e d jag inte vet tyvärr :( :(
  21. du kan utveckla porygon, seadra och scytcher och onix men du måste lägga på dem saker alltså upgrade (porygon), dragonscale (seadra) och metal coat på de två sista. Om du undrar så kan man få sakerna när man klarar olika nivåer på trainer tower. B)
  22. Det är svampar, de ska man ge till en gubbe i ett hus på 2:a ön så kan han lära en pokemon attacker som den har glömt, en move_tutor alltså :kung: :gitarr:
×
  • Skapa ny...