Hoppa till innehåll

jonas850

Medlem
  • Antal innehåll

    12
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

Profilinformation

  • Kön
    Man

jonas850's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Community anseende

  1. nä men jag vill inte veta vad någon tror, jag vill veta om det är svårt eller om det ofta fuckar upp sig
  2. jag undrar om det är svårt att installera mods till gta iv ? någon som kan berätta om erfarenheter ?
  3. ja men jag har klarat spelet på ps3 och vill nu köpa det på dator för mods , och vill inte köra om spelet för typ 3 gången :P
  4. jag undrar om någon vet om det finns en trainer till gta4 som man kan låsa upp alla öar med ?
  5. har prövat men det funka inte =(
  6. men det har ju funkat hela tiden förut. det är nu den senaste veckan som det har blivit så :S
  7. jonas850

    Gta4 Problem

    nej det har jag inte gjort ''/ får kolla det där med mobilen tack för tipset :)
  8. jonas850

    Gta4 Problem

    nej det har jag inte gjort ''/ får kolla det där med mobilen tack för tipset :)
  9. ja eller asså det står bara att min anslutning avbröts fast jag snackar ju skype samtidigt och det funkar ju bra. så det känns som att det är något med spelet ''/
  10. jag har lite problem med mitt bad company2 jag blir disconnectad efter ca 5 minuters speltid. är det någon som har haft samma problem som vet hur man löser det ? ;)
  11. jonas850

    Gta4 Problem

    ja men när man startar så kommer ju ballad of the gay tony upp automatiskt, måste man inte avinstalera det innan man kan spela det vanliga gta4 ?
  12. jonas850

    Gta4 Problem

    jag har gta4 ballad of the gay tony på ps3, och nu undrar jag om man kan avinstalera ballad of the gay tony för att jag vill ha det vanliga tillbaka. är det möjligt på något vis ?! tack på förhand =)
×
  • Skapa ny...