csjohan Skrivet 2 Juli 2009 Rapport Skrivet 2 Juli 2009 Hej jag har en fråga när jag ska starta The sims 3 så fryser det efter ett tag och ibland så fryser det och så kommer det upp att Grafik Drivrutinerna svarar inte :S . Och det blir så där gult och blått på skrivbordet . SNÄLLA HJÄLP MIG !!
carcaptor Skrivet 12 Juli 2009 Rapport Skrivet 12 Juli 2009 1.du kan ha för litet grafik kort eller för stort 2.för lite minne eller för stort 3. för lite hårdiskutrymme
Gäst Jiyu Skrivet 17 Juli 2009 Rapport Skrivet 17 Juli 2009 1.du kan ha för litet grafik kort eller för stort 2.för lite minne eller för stort 3. för lite hårdiskutrymme Vad menar du med för stort grafikkort? Och det går inte att ha för stort minne.
carcaptor Skrivet 20 Juli 2009 Rapport Skrivet 20 Juli 2009 1.du kan ha för litet grafik kort eller för stort 2.för lite minne eller för stort 3. för lite hårdiskutrymme Vad menar du med för stort grafikkort? Och det går inte att ha för stort minne. om du har för stort ram- minne (t.ex för windows vista) och använder det till xp så blir det för mycket för xp är dålig på att förklara
hjalpmig Skrivet 9 Augusti 2009 Rapport Skrivet 9 Augusti 2009 Hej jag har en fråga när jag ska starta The sims 3 så fryser det efter ett tag och ibland så fryser det och så kommer det upp att Grafik Drivrutinerna svarar inte :S . Och det blir så där gult och blått på skrivbordet . SNÄLLA HJÄLP MIG !! jag har precis samma problem! vad ska jag göra? hjälp mig fort! jag kan inte spela!
Rhino Skrivet 17 Augusti 2009 Rapport Skrivet 17 Augusti 2009 Mitt graff kort suger. men jag kan spela TS3
Rekommendera inlägg