Teozac Skrivet 4 April 2010 Rapport Skrivet 4 April 2010 När jag kör ser de flesta explosioner ut så här: Okej då.. ny upptäckte jag att jag inte hade nån bild... Aja... Jag har Quality på lägsta men ingen skillnad!
Ryssfemma Skrivet 5 April 2010 Rapport Skrivet 5 April 2010 När jag kör ser de flesta explosioner ut så här: Okej då.. ny upptäckte jag att jag inte hade nån bild... Aja... Jag har Quality på lägsta men ingen skillnad! Ladda ner dem senaste drivrutinerna till ditt grafikkort, både ATI och Nvidia släppte optimerade drivrutiner för spelet, kan funka.
Teozac Skrivet 5 April 2010 Författare Rapport Skrivet 5 April 2010 (redigerat) Och.. Är det noobigt att fråga var :S? Edit; hittade! Najs så det fanns en uppdatering =D Redigerat 5 April 2010 av Hypnotoad
Ryssfemma Skrivet 5 April 2010 Rapport Skrivet 5 April 2010 Och.. Är det noobigt att fråga var :S? Edit; hittade! Najs så det fanns en uppdatering =D Med tanke på att BC2 har lika mycket problem som betan så nej det är inte noobigt och fråga sig.ATI t.ex har satt flera försök med och lösa flickerproblem, dem provade med 10.3b så funka det inte, nu så är 10.5 betan ute och det är många som fortfarande har problem.
Gäst Jesus Skrivet 21 Juli 2010 Rapport Skrivet 21 Juli 2010 Och.. Är det noobigt att fråga var :S? Edit; hittade! Najs så det fanns en uppdatering =D skulle vara roligt att höra grafikkort och om det funkade.. för jag får det inte att fungera
Rekommendera inlägg