Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet (redigerat)

Det är ju jul snart, därför tänkte jag gå emot strömmen och köpa ett par hörlurar till mig själv i julklapp. Jag hade tänkt mig köpa något för högst 700 kr.

 

Om ni skulle valt hörlurar för högst 700 kr, vad skulle ni då valt. Jag ska lyssna på musik i dem, alltså ska det inte vara med mick och liknande. De ska helst vara slutna och gärna ha en slitstark sladd.

 

Så?

Redigerat av 4FJSKFJSKGJES
  • Svar 25
  • Skapat
  • Senaste svar

Ledande medlemmar i detta ämne

Ledande medlemmar i detta ämne

Skrivet (redigerat)

Koss Porta Pro, typ.

 

Beats by Dre är tveklöst de bästa lurarna på marknaden annars. Skulle införskaffat om inte pengarna lades på dator.

Glömde säga att jag inte vill ha Koss Porta pro denna gång! :)

Finns det några "Beats by Dre" för 700?

Redigerat av 4FJSKFJSKGJES
Skrivet (redigerat)

Köp ett par AKG.

AKG

Jävligt bra kvalite. Jag själv sitter och producerar i Dessa. 200 spänn mer är jävligt värt. Du behöver inte gå över 1 lök för att få bra hörlurar.

Håller med, äger ett par sådana (fast mina är DJ inte LE, samma sak fast DJ har längre sladd och LE finns i andra färger än svart) och dom är skitbra.

 

EDIT: Lägger till att dom kan göra väldigt ont efter man har haft på dom ett tag, och det är ju inte lika bra...

Redigerat av Lifelover

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...