💬
Logga in
Fuska.se

15.000 Tusen Nu!

21 svar · startad

#1

:visslar: hej inte för att skryta men jag har 15.000 poäng nu för dem ska jag göra ett gruppforum!jag har inte sms:at vet inte hur jag fi9ck så mycket har fått hjälp a många i mitt och thunder pickasu,s forum! mer om det kan du läs i sista chansen nu forum tråden.om du vill bli medlem ialafall hur mycket poäng hadde ni när ni hadde som mest? admin hadde väll några biljader?

#2

Eeeeee det här va väl lite onödigt? :huh: ;) :student:

Senast ändrad:

#3

Då kan du ju skäna till dom fattiga ;)

#4

Om jag räknar ihop allt jag har köpt så är det 79800

#5

Du Fat Hobbit den va bra ut i tusan.... :lol:

#6

Du fick ju 8000 av mig som jag ska köpa cd-skivor, du ska ha 250 till, där har du fått helften,

#7

Ash jag har bara 65 poäng..... :angry:

#8

jag har runt tusen i banken men när vi köper gruppen ska vi inte aktivera den direkt vi ska först köpa moderatorer platser och användarplatser

30 Jul 2004
#9

ja de stämmer och alla har vart så sjysta och skämt till mej ochså!15.400.+ thunder pickasu så har thunder pickasu+she-o-rene(jag)=16.400 och vi ska se till så att alla får va med ratchet har skänkt över tusen och ska få komma in först och vara mod. gruppforummet börjar funka nu vi skulle kunna öpnna det idag men som sagt vi ska ha det bästa forumet.(mvh she-o-rene)

#10

Jag måste ju spara till mitt grupp forum har bara 4000 på banken och ett med mer medlemar kostar ju 8000 så det kommer ta ett tag før mig. har køpt sjælva forumet men har inte startat det æn.

#11

she-o-rene, jag hackar inte på dej nu men jag bara undrar varför du byter namn hela tiden när du sparar till ett gruppforum..

varför gör du det?

#12

HAn kanske inte kan vänta på att slösa Poäng..

eller not..?

2 Aug 2004
#13

skulle gärna va med i ett forum som dt!

fast jag har inte så många poäng ännu

hur mycket måste man skänka eller snackar jag fel nu?

#14

Tror det är minst 50 och uppot, fast jag fattar itne det där, för det kostar ju 8000 att få in 5 nya medlemmar?? så igentligen borde det vara 1600??

fast jag gav 350 tror jag!! och det kan nite hålla i längden ju??

 

Ju mer du ger desto fortare går det ju tills forumet startar!!

3 Aug 2004
#15

ok

bytte användarnamn för nåra dar sen så jag aber inte så många poäng

#16

Jag har faktiskt ingen aning

4 Aug 2004
#17

vam ska ha poängen alltså?

så dt inte blir nåra misstag

#18

om jag skickade alla mina poäng till she-o-renes gruppforum vad skulle jag bli då???

5 Aug 2004
#19

vet ej

undrar samma sak

#20

Jag har bara nått på 300 p :cry:

Vill du vara med i diskussionen?

Bli medlem Logga in