Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet (redigerat)

http://www.aftonbladet.se/vss/nyheter/stor...,562754,00.html

http://www.expressen.se/index.jsp?a=207951

http://www.gp.se/gp/jsp/Crosslink.jsp?d=128&a=189467

 

 

Fruktansvärt tragiskt, en stor idrottsman har lämnat oss, vila i frid Micke.

 

När jag begrundat det här en aning blir jag nästan mest förbannad! Killen kommer ju in på sjukhuset för att få hjälp och mår väl antagligen så pass dåligt att det borde synas. Hur kan dom släppa honom ur sikte så att det här kunde hända?

 

Samtidigt är inte sjukvården direkt känd för att vara överbemannad. För att vara helt säker på att någon inte tar livet av sig måste man ju bevaka personen hela tiden. Det finns det knappast personal till om man inte misstänker att patienten är självmordsbenägen.

Redigerat av # 21
Skrivet

Det är typ hans tjejs fel! hon bråka med honom så han typ börja gråta sen när han kom hem så... :(

Skrivet

Mikael Ljungberg.. Han är en av Sveriges främsta brottare.. Man blir helt i chock när man ser det på tidningen och på tv..

Skrivet

rent ut sagt förjävligt. han var enav de stora personerna inom svensk idrott helt klart. man blir bara less igentligen

Haha The nerd is back :P...

Ne... men tragiskt att Ljungberg skulle dö.

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...