Varför jag blev medlem..?!
Därför att den där rutan logga in skulle försvinna. :bah:
Nae därför skicka in fusk osv :)
Varför jag blev medlem..?!
Därför att den där rutan logga in skulle försvinna. :bah:
Nae därför skicka in fusk osv :)
Jag är medlem på en annan Fusksida som heter www.reklam och det är många som pratar om den här sidan där. Många som säger att sidan är dålig men håller inte med dem, om man ska bortse från designen. Hade tänkt bli medlem här för länge sen, men blev medlem i dag i stället för nyfikenhetens skull.
jag skulle kolla på en seriös fusk hemsida så tog jag reklam och .se så kom jag in här och reklam sen blev det att jag skulle fråga en grej så blev jag medlem på forumet
Jag behövde ett fusk till ett spel och så blev jag medlem.
Hade använt sidan i flera månader innan man såg något man absolut var tvungen att säga sitt om, så man funderade i flera dagar på att om man skulle bli medlem. Det kändes farligt, som om jorden skulle skakas om ordentligt om man blev det.
Men till slut blev man det och undersökte sidan väldigt noga.
Och sedan betedde man sig normalt som en medlem ska vara.
Ända tills för en månad sen, då blev man levande död här. Dock idag gjorde man inlägg för första gången på över en vecka, till och med flera veckor eller så.
Jag såg en tråd när nån frågade hur snabb man var och då villle jag skryta om att jag var snabbast i klassen.
Sen fortsatte jag var här.
jag var liteb och dum.... näää skoja... men då för tiden tycke man att sånna sidor var COOOOOOOOLA hehe...
jag tror jag skulle få hjälp hur man fuska på cs 1.5! hadde lust att spöa mina vänner... nu för tiden har man ju också det.... hehe
EDIT: JAG KAN SPELA CS UTAN FUSK!!! men den gång vill jag SPÖA upp de rejält!
jag gick med för att hitta fusk till w3 sen hitta ja forumet sen gick ja med
Jag minns att jag var inne på fuskarna.nu 2002 och letade fusk till ett spel. Minns inte om jag vart medlem.
Sen registrerade jag mig på nytt 29 juli 2004, med användarnamnet '''jocke''' och bytte namn till bland annat Dr.cheat, X-treme och användaren heter nu Toxic! fick inloggningsproblem med den och fick göra en ny användare. Och så nu är jag här med namnet Dr.cheat .
Det var några som berättade om reklam jag testade med fuska.se sen såg jag massa fusk och sen tittade jag på forumet och då var allt tråkigt borta :D
Jag blev medlem för att jag ville diskutera spel m.m.
Var inte på fuska & hämtade fusk.... sen såg jag att det fans ett forum ;) & då vart jag medlem för att testa ;)
jag var ute och sökte efter fusk till cs och min kompis sa att det fanns 3 hemsidor
www.fuska.se www.fusk.nu www.fusk.se reklam så jag blev medlem på alla men han själv var inte medlem
Jag störde mig på att jag inte kunde svar på pokemon inläggen, och att hjälpa till. Så jag blev medlem. :P :)
Jag behövde några 12åringar att klaga på. ;x
jaAa...
Det var väl så att jag var på www.fuska.se och sen råkade jag klicka på -senaste ämne i forumet- och sen blev jag medlem´?!
nu är jag medlem på bland annat:
reklam.se och www.thereklam.se
Jag ville veta vart alla spraytags var på GTA:SA XD
Vill du vara med i diskussionen?
Bli medlem Logga in