Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet (redigerat)

Ja det borde finnas en sån regel och det finns det redan regel 1.11. edit: skrev fel regel

Redigerat av Max93
Skrivet

Bra idé, jag tycker också att en del avatar-görare skriver många onödiga inlägg i form av: "Jag kanske gör en senare, för nu ska jag äta" eller liknande. Sådant är väldigt störande.

Skrivet

hallå det här forumet kommer vara känt över att ha så J***la mycket regler... jag tycker det räcker med regler å den nya ni tycker, tycker ja räknas som 1.11

Skrivet (redigerat)

Det är bra att det finns regler, någon j*vla måtta får det faktist vara. Hur skulle det se ut utan bra regler som till exempel §1.1?

Redigerat av Ripto
Skrivet

Enligt mej så klassas den saken som §1.11 och borde anmälas.

 

Ojsan glömde säga att jag menade det som BloodRogue sa.  :bah:

 

Det är exakt det som är §1.11.

 

§1.11 är bland annat följande kommentarer:

 

"Tycker jag med/håller med/exakt!" - Skriv inte kommentarer där du enbart upprepar något som redan blivit sagt.

 

"Vet inte/fråga inte mig/jag kan inte hjälpa dig" - Skriv endast om du kan hjälpa!

 

Det är de två vanligaste jag ser, sen är §1.11 allt annat som är onödigt, allt spam och allt som inte hört till ämnet.

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...