Det gör inget om du är saved, du kan fortfarande gå in i instancen.
Dagshändelser I Wow.
↗ till inläggetHmm, okej, köpte dom iaf i dalaran idag =)Det gör inget om du är saved, du kan fortfarande gå in i instancen.
Jag har blivit haccad idag, han som hacca mig tog bort all min gear på mina 80's och mina guld. :(
Så jag kommer nog sluta med wow.
Surt.
Gör ingame ticket = allting tillbaka :rolleyes:
Vad ska jag skriva då? :)
↗ till inläggetAtt du blivit hackad..? :PVad ska jag skriva då? :)
↗ till inläggetJag har blivit hackad, pls ge mig mitt gear och guld tillbaka funkar oftaVad ska jag skriva då? :)
Nu har jag tydligen blivit bannad också, Ska säga till mamma att ringa dit.
↗ till inläggetKan du inte engelska? :DNu har jag tydligen blivit bannad också, Ska säga till mamma att ringa dit.
Sen går det väl att fråga om nån i närheten kan hjälpa på svenska :D
↗ till inlägget↗ till inläggetKan du inte engelska? :DNu har jag tydligen blivit bannad också, Ska säga till mamma att ringa dit.
Sen går det väl att fråga om nån i närheten kan hjälpa på svenska :D
Jag kan väll engelska bra men jag kan det inte helt flytande.
Har du tradat ditt account och dem upptäckt det så har dem nog bannat det för tillfälligt för att du ska verifiera att du är den riktiga ägaren, sen ger dem tillbaka allt du hade.
↗ till inlägget↗ till inläggetKan du inte engelska? :DNu har jag tydligen blivit bannad också, Ska säga till mamma att ringa dit.
Sen går det väl att fråga om nån i närheten kan hjälpa på svenska :D
Lol skitnöjd kille. Han är 12 år såklart är engelskan lite smårisig.
Kört HoR varje dag i 2 veckor och nu när min offhand äntligen dropas så ninjas den såklart.
Bestämde mig för att försöka skaffa Ambassador titeln till min mage. Drygt som fan just nu och det kommer ta ett tag, men det är värt det...tror jag >.>
↗ till inlägget:<Kört HoR varje dag i 2 veckor och nu när min offhand äntligen dropas så ninjas den såklart.
Den droppades efter typ 4 försök fö mig, efter att jag gett bort den några gånger
Har kört fyra första bossarna i ICC 10, fick 2 dropps :)
Njordnar bone bow (bow) och Scrouge stranglers (Hands). Vart också honored med ashen vidict så jag fick ny ring på köpet! :)
fastnade under deeprun tram eftersom den började åka PRECIS när jag skulle på. jag fick ta min heartstone för att komma loss :(
edit: för att göra det litte mer förståeligt ska jag även tilläga att jag även hoppade på samma gång
↗ till inläggetFick min på första försöket:/↗ till inlägget:<Kört HoR varje dag i 2 veckor och nu när min offhand äntligen dropas så ninjas den såklart.
Den droppades efter typ 4 försök fö mig, efter att jag gett bort den några gånger
Prova att styra eran gubbe med WASD med högerhanden, känns väldigt ovant^^